پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی

فکر کنید که یک شی سه بعدی را در خانه پرینت بگیرید. ممکن است با شنیدن این حرف به فکر پرینت یه بسته جیپس بیفتید! البته چنین چیزی فعلا امکان پذیر نیست. اما تا چند سال گذشته پرینت کردن یک شی سه بعدی نهایت تکنولوژی بود. اما هم اکنون می توانید به کمک سایت http://www.3dpe.ir به راحتی اینکار را انجام دهید.

rfgser پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی

همانگونه که پرینتر های معمولی متن و عکس مورد نظر را روی یک کاغذ سفید چاپ می کنند پرینتر های سه بعدی نیز شی مورد نظر را از هیچ می سازند. از این پرینتر های شگفت انگیز می توایند برای موارد مختلفی استفاده کنید.

۳dpe بزرگترین پلتفرم سفارش آنلاین پرینت سه بعدی است. کارشناسان مجرب ۳dpe سفارش شما را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت آماده می کنند. شما میتوانید با ارسال تیکت و یا تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

کاربرد پرینت سه بعدی:

چاپ سه بعدی در زمینه های مختلفی کاربرد دارد. و در دستیابی موفقیت آنان نقش ویژه ای ایفا می کند. به عنوان مثال: چاپگر های سه بعدی لوازم پزشکی و درمانی زیادی را با کیفیت بالا و دقت زیاد تولید کرده اند. جمجمه، سمعک، مفصل و دندان نمونه ای موارد پزشکی است که توسط پرنترهای سه بعدی تهیه شده است. نمونه های چاپی اعضا بسیار دقیق تر از نمونه های دست ساز هستند و با اعضای بدن تطابق بیشتری دارند.

جواهر سازی:

جواهر سازی یکی دیگر از صنایعی است که پرینتر های سه بعدی در آن نقش پر رنگی دارند. برای طراحی و ساخت جواهرات باید فرآیند پیچیده و زمانبری تطی شود همچنین جواهر ساز باید دانش و تجربه زیادی داشته باشد. اما پرینتر های سه بعدی این مراحل طولانی را کوتاه کرده اند. برای ساخت یک جواهر با استفاده از پرینتر های سه بعدی تنها کافی است طرحمورد نظر خود را با استافده از نرم افزار، طراحی کرده و به پرنتر های مخصوص پرینت جواهر بفرستید تا در کوتاهترین زمان چاپ شود.

هوافضا :

در صنعت هوا فضا برای ساخت نمونه اولیه فناوری ها از پرینترهای سه بعدی استفاده می کنند. به کمک پرینتر های سه بعدی می توان نمونه اولیه یک ماهواره را به طور دقیق چاپ کرد و نواقص آن را مورد ارزیابی قرار داد. کاربرد پرینتر های سه بعدی در حوزه هوافضا بیشتر مربوط به بخش تحقیق و توسعه است.

مجسمه سازی :

هنرمندان و مجسم سازان بسیاری طرح های خود را با استفاده از پرینتر های سه بعدی  چاپ می کنند و از این طریق زمان زیادی را برای خود ذخیره می کنند. اسکن و پرنت سه بعدی باعث شده تا هنرمندان بتوانند دریچه های تازه ای  در هنر باز کرده و آثار جدیدی خلق کنند. همچنین دانشجویان هنر و معماری می توانند به کمک این پرینتر ها پروژه ها را با سرعت بیشتر و دقیق تر انجام دهند.

غذا :

پرینتر های سه بعدی حتی در صنعت مواد غذایی نیز قدم گذاشته اند. البته به تازگی پرینتر ها در این صنعت حضر پیدا کرده اند. اما قطعا اتفاقات هیجان انگیز زیادی در راه است.

از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم . برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد پرینتر سه بعدی  و همچنین خدمات پرینتر سه بعدی روی هر کدام کلیک کنید

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک