معرفی اینستاگرام

معرفی اینستاگرام

در این نوشته به معرفی اینستاگرام میپردازیم.رد ادامه این نوشته قصد داریم تا شما عزیزان را با مبحث هشتگ در اینستاگرام آشنا کنیم.

Download instagram

8111e6 23ce3cf9ce244753a14998b960fcff5e معرفی اینستاگرام

takandroid.com

ایـن ستاگرام یکـی از پر قدرت ترین شبکه هاست . چنانچه علاقه ای به آمار و ارقام دارید ایـن چند خط را بخوانید: ایـن ستگرام ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که روزانه سایز زیادی محتوای تصویری تولید می کنند و مثل آن در هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد. ایـن ستگرام یکـی از ۱۰ اپلیکـی شن برتر  در لیست محبوب ترین اپلیکـی شن های تلفن های همراه هوشمند است و چنان در حال پیشرفت و بهبود اهمیت ش در ایـن لیست است .

به مرور؛ شرکت ها مجبور شدند علاوه بر فیس بوک و توییتر؛ عرصه ی دیگـر ی برای تبلیغات خود داشته باشند. تصمیم گیری برای انتخاب سومین محل بین گوگل پلاس؛ لینکدین؛ پینترست یا ایـن ستاگرام است . آن دسته از کسانی که از ایـن ستاگرام برای زندگـی روزمره شان استفاده می کنند؛ راحت تر تصمیم می گیرند که از آن برای مقاصد تجاریشان استفاده کنند.

هشتگ ها در ایـن ستاگرام چطور کار می کنند؟

ممکن است برترین و تنها راه برای ایـن که عکس هایتان را در معرض نمایش بگذارید ایـن است که از هشتگ استفاده بکنید . هشتگ ها به شما کمک می نماید که عکستان توسط اشخاص زیادتری دیده شود. یعنی کسانی که شمارا فالو نمی کنند و تنها از راه جست و جو به عکس شما دسترسی پیدا می کنند. همین طور شیوه بسیار مناسبی برای طبقه بندی عکس هاست به ویژه چنانچه از ایـن ستاگرم برای تجارت و خرید و فشیوه کالا استفاده می بکنید .

در واقع ایـن دو مورد ی جست و جو و طبقه بندی شرایط مناسبی برای استفاده از هشتگ ها به وجود می آورند. همچنین میتوانید از هشتگ های مربوط و مشهور برای تگ کردن استفاده بکنید یا از هشتگ برند ها استفاده بکنید .

هشتگ های مربوط و مشهور آن هایی می باشند که با کلمات کلیدی عکس شما مطابقت دارند یا در بین اجتماع مشهور و شناخته شده می باشند . یک راه سریع برای ایـن که بفهمید چه هشتگی برای عکس شما مناسب است ایـن است که با تگ هایی که در ذهنتان دارید سرچ کوچکی انجام دهید. در ایـن صورت مدقت می شوید محبوبیت هشتگ چقدر است و عکس شما در رقابت با بقیه ی عکس ها کجا قرار می گیرد.

دربین تگ های محبوب ؛ ایـن ستاگرم تعدادی تگ متداول دارد که مرتبا توسط کاربران استفاده می شـود . برای تگ بیشتر Webstagram یک لیست از صد تگ برتر که اخیرا استفاده شده اند در بر می گیرد. مثل :

  • #throwbackthursday یا #tbt
  • #ootd یا لباس امروز من
  • #selfie
  • #FromWhereIStand

فردی به نام Dan Zarrella تحقیقی انجام داد تا به ایـن نتیجه برسد که هشتگ ها تا چه حد روی تعداد لایک شدن عکس ها اثر دارند. تجزیه و تحلیل او هزار عکس را در بر گرفت. وی مدقت شد اثر گذار ترین هشتگ  «طبیعت» بوده است .

instg7 معرفی اینستاگرام

هشتگ برندها؛ می تواند کمکی برای شرکت ها از جانب کاربران باشد. به ایـن صورت که یک شرکت کمپینی تشکیل می دهد و طرف داران خود را تشویق به ارسـال عکس می نماید . از طرف داران خواسته می شـود روی عکس هایشان «تگ» مورد نظـر شرکت را استفاده کنند. گروه بازاریابی شرکت؛ با دنبال کردن ایـن هشتگ ها؛ عکس های کاربران را پیدا می کنند و به ایـن ترتیب ایـن عکس هایی که کاربران ارسـال کـرده اند؛ خود سبب پیشرفت آن شرکت می شوند.

Lululemon از ایـن ویژگی برای تبلیغ هشتگ خود؛ #thesweatlife استفاده کرد. عکس های ارسـال ی ِ منتخب روی وب سایت او نمایش داده شد.

insgt8 معرفی اینستاگرام

استفاده از چه تعداد هشتگ برای هر عکس ضروری است؟

آیا می دانستید ایـن ستاگرام برای استفاده از هشتگ هایی که روی عکس به کار می برید؛ محدودیت قائل است؟ یعنی قادرید تا سقف ۳۰ هشتگ استفاده بکنید .

بعضی معتقد هستند قانون طلایی هشتگ؛ استفاده از ۵ هشتگ برای هر عکس است . ایـن محدودیت منطقی است؛ چرا که ۵ هشتگ ایـن امکان را به شما می دهد که به اجزای با ارزش عکس اشاره بکنید و توصیف تر و تمیز و قابل فهم و مناسبی ارائه بکنید . از دید یک دنبال کننده؛ ۵ هشتگ یا کم تر مناسب است .

اما برای اخذ لایک بیش تر؛ چه تعداد هشتگ بهتر است؟

مکس؛ بیش از ۱۲۰.۰۰۰ عکس کاربران در ایـن ستاگرام را تجزیه و تحلیل نمود تا به رابطه ی موجود بین هشتگ و تعداد لایک دست یابد. او به نتایج جالبی رسید: هر چه هشتگ بیش تری به کار ببرید؛ لایک بیش تری نصیب شما خواهد شد.

instg8 معرفی اینستاگرام

آمار مکس نشان می دهد که استفاده ی حداکثری از هشتگ؛ تعداد لایک را افزوده شدن می دهد. با ایـن حال؛ استفاده از هشتگ اثر مطلوبی بر دنبال کننده های شما ندارد. در نهایت انتخاب بین عکس پر لایک و راضی نگه داشتن دنبال کننده ها؛ کاری سخت است .

عکس های منتشر شده در ایـن ستاگرام؛ در توییتر و فیس بوک چطور نمایش داده می شوند؟

ایـن ستاگرام به شما اجازه می دهد وقت ی قصد دارید عکس خود را ارسـال بکنید ؛ آن را به طور اتوماتیک به حساب توییتر و فیس بوک خود بفرستید. ایـن عکس ها؛ در هر شبکه اجتماعی به گونه ای مفرق دیده می شوند.

در فیس بوک؛ عکس های شما به همـان صورت که در ایـن ستاگرام دیده می شـود ؛ قابل مشاهده است . و همه ی توضیحات؛ لینک ها و هشتگ های شما به همـان صورتی که شما نوشته اید ظاهر خواهند شد.

اما در توییتر؛ قصه کمی مفرق است . عکس ها به صورت مستقیم قابل مشاهده نیستند و پست های ایـن ستامحترم شما به صورت لینک نمایش داده می شوند. توضیحات شما پای عکس؛ به طور خلاصه نشان داده می شوند و درکنار آن لینکی برای دسترسی به عکس بنیادی در ایـن ستگرام قرار دارد.

چطور مسابقات ایـن ستامحترم ترتیب دهیم

مسابقه ها راهی مناسب برای جذب دنبال کننده های هرچه بیش تر است . در صورتی که همه ی مسائل را در نظـر داشته باشید. وبلاگ تجزیه و تحلیل TOTEMS دستورالعمل آسان ای برای ترتیب دادن مسابقه ایـن ستمحترم موفق ارائه کـرده است:

– هدف گذاری بکنید .

– ضوابط معین ی معین بکنید .

– از یک هشتگ ویِژه برای مسابقه استفاده بکنید .

– شیوه مناسبی برای انتخاب برنده ها در نظـر داشته باشید.

– برای شرکت کننده ها قوانینی معین بکنید .

– برای تبلیغ و پیش برد مسابقه؛ فعال باشید.

– از مسابقه پشتیبانی بکنید .

– با شرکت کننده ها همراه باشید.

برترین وسائل های کمکی ایـن ستاگرام کدام اند؟

علاوه بر فیلترها و وسائل های در دسترس موجود در خود ایـن ستگرام؛ تعدادی اپلیکـی شن دیگـر وجود دارند که به شما اجازه می دهند عکس های خود را ویرایش بکنید و به ایـن ستگرام بفرستید. نمونه ای برترین ها:

  • Instaframe: برای کادر بندی عکس ها
  • Squareready: عکس های مثلثی را بدون بریدن؛ به مربع تبدیل می نماید
  • Picfx: با بیش از صد فیلتر و افکت
  • Camera+: اپلیکـی شن عکاسی و ویرایش عکس

چه فرقی بین فیـلم ها در ایـن ستگرام و وایـن وجود دارد؟

ایـن دو سرویس برای انتشار ویدیو؛ یکـی بعد از دیگـر ی در سـال ۲۰۱۳ در دسترس عموم قرار گرفتند و Vine پیش از ایـن ستگرام به عرصه پا گذاشت. از آن وقت تا به حال رقابت سختی بین ایـن دو سرویس وجود داشته است . بزرگ ترین شباهت ایـن دو؛ مختصر بودن و محدودیت وقتی ویدیوی ارسـال ی است . ویدیوهای ایـن ستگرام؛ بایستی ۱۵ ثانیه ای باشند. Vine محدودیت ۶ ثانیه ای را برای ویدیوهایش در نظـر گرفته است .

اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود تلگرام , هشتگ در اینستاگرام , کانال تلگرام , دانلود اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود اینستاگرام , کانال تلگرام

هردو اپلیکـی شن؛ ایـن امکان را به شما می دهند که صحنه هایی از فیـلم را جدا بکنید و در کنار قرار دهید تا یک فیـلم کامل بدست آید.در هردو اپلیکـی شن شرایط صداگذاری وجود دارد. اما فرق هایی دارند که به شرح زیر است:

– فیـلم های ایـن ستمحترم قابلیت فیلتر گذاری دارند درست مثل عکس های ایـن ستگرامی.

– فیـلم های ایـن ستمحترم در فیسبوک به خوبی قابل مشاهده می باشند اما فیـلم های Vine در توییتر بهتر دیده می شوند.

– ایـن ستگرام ۲۰۰ میلیون کاربر دارد در حالیکه Vine تنها ۴۰ میلیون کاربر فعال دارد.

چطور می توانم برای کسب و کارم از ایـن ستگرام برترین استفاده را ببرم؟

تا به امروز خصوصیات ی بسیاری برای استفاده از ایـن ستگرام در کسب و کار معین شده اند و شیوه های زیادی برای برترین استفاده از ایـن ستگرام وجود دارند.

برای مثال در حساب کاربری buffer در ایـن ستگرام ؛ هر فردی از گروه یک هفته ی کامل به انتشار عکس های خود تحت عنوان Week In The Life series می پردازد و دنبال کردن ایـن عکس ها بسیار هیجان انگیز است .

Untitled1 معرفی اینستاگرام

ایـن ستگرام به شما ایـن فرصت را می دهد تا آزمایش بکنید و بازی بکنید و از امکانات بیشترین و برترین استفاده را ببرید مثل استفاده از هشتگ های متداول مثل #tbt یا راه اندازی یک مسابقه یا انتشار عکس های پشت صحنه از شرکت محل کارتان.

مرتبا عکس پست بکنید اما کوشش نکنید دنبال کننده هایتان را سمت محصولات یا برندتان هل دهید.

کوشش کنید از فوائد محصولتان و کسانی که در حال استفاده از آن می باشند عکس منتشر بکنید . عکس محصول را به تنهایی منتشر نکنید.

ایـن ستگرام خصوصیات ی دوست داشتی بسیاری دارد و پتاسیل زیادی برای  تبلیغ محصول به همراه می آورد. همین طور راه تروپاکی برای معرفی شرکت و ساختن یک رابطه مستحکم با کاربران است .

برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک