ویزا و انواع آن

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست
VISA ویزا و  انواع آن
ویزای ایران
خرید وی پی ان
افرادی که قصد مسافرت به کشورهای خارجی را دارند که سفارت خانه و یا کنسولگری ای را در داخـل کشور ما ندارند ( شبیه آمریکا کانادا انگلستان ) و درگیر امور مربوط به آن هستند ، به احتمـا ل زیاد خیلی با مفهومی مانند پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا آشنا شده اند و یا به گوششان خورده است. ولی مفهوم آن چیست!؟
متقاضیان خروج از کشور به یکی از کشورهای ذکر شده بعد از كار برای گرفتن سفارت کشور مقصد که روند آن جهت هر کدام می تواند مفرق باشد ، در همین وبسایت به طور کامل جهت هر کدام توضیح داده شده برای فرستادن پاسپورت خود جهت انجام مصاحبه و جهت بازپس گیری پاسپورت نیاز به مسافرت به کشور محل استقرار سفارت را دارند. مسافرت هایی که یقینا نرخ های بسياري اعم از نرخ های گزاف پرواز ، هتل و رفت آمد درون شهری را دارد زمان بسياري را هم از مسافر می گیرد. اما مسافر می تواند جهت صرفه جویی قابل توجه در زمان و نرخ ها فرد یا شرکت ی را به عنوان نماینده و وکیل انتخاب کرده تا نماینده از طرف او کارهای وارد کردن پاسپورت به سفارت مورد نظر بازگرداندن پاسپورت از سفارت به کشور را برای وی انجام دهد.
به انجام این مراحل ِ فرستادن و بازپس گیری پاسپورت و همچنین انجام کارهایی از قبیل تکمیل فرم های مربوط به کارهای سفارت و… ، پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا می گویند…
بدیهی است که مسافر با هر قصد مسافرت ی، برای انجام وهله مصاحبه باید شخصا كار نماید.
حتمـا هر فردی از میزان ارزش پاسپورت که از مهم ترین مدارک شناسایی است و سو استفاده هایی که می شود از آن کرد ، آگاه است . به همین دلیل ارزش زیاد بالایی دارد که متقاضی نماینده ای معتبر دارای مجوز رسمی را جهت این کار انتخاب نماید.
شرکت روئین گشت با در اختیار داشتن تیم کارشناس در تهران ، امارات عربی متحده ترکیه و ارمنستان بعد از دریافت پاسپورت متقاضی در تهران و ارسال آن به کشور مورد نظر بدون حضـور وی مبادرت به اخذ پاسپورت از سفارت مربوطه تحویل آن به متقاضی در ایران می نماید.
همان گونه که گفته شد با توجه به اینکه پاسپورت از مدارک مهم شناسایی اشویِژگزینشه محسوب می شود و حفظ و حراست آن از ارزش مخصوص ای برخوردار است تحویل آن به غیر مستلزم اعتماد کامل به کارگزار است به همین دلیل تیم کارشناس مجموعه خدمات مسافرتی روئین گشت با مجوز رسمی از وزارت امور خارجه سابقه ای درخشان در این زمینه خدمات پیکاپ پاسپورت را در کمترین وقت ممکن و برترین قیمت در بین شرکـت های مجوز انجام می دهد.
در حال حاضر
– خدمات وقت سفارت پیکاپ پاسپورت آمریکا در دبی ابوظبی ارمنستان
– خدمات زمان سفارت پیکاپ پاسپورت کانادا در ابوظبی و آنکارا
– خدمات زمان سفارت و پیکاپ پاسپورت انگلستان در استانبول

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک