آموزش آپلود عکـس بروی اینترنت

راهنمای آپلود عکس زیبا بروی اینترنت
upcity.ir  آموزش آپلود عکـس بروی اینترنت
آپلود عکس با لینک مستقیم

آپلود عکـس به فرآیند بارگذاری عکس بروی شبکه جهان ی اینترنت گفته می‌شود تا بتوان آن را با دیگران به اشتراگ گذاشت به آنها نمایش داد. این اصطلاح از کلمه Upload به همین نام گرفته شده است و بهتر است از اصطلاح بارگذاری عوض این کلمه مصرف کنیم. از موارد استفاده بارگذاری عکس بروی اینترنت، نمایش عکس جالب در وبلاگ است. اگر سرویس وبلاگ‌دهی شما، مثل بلاگفا، از قابلیت بارگذاری داخلی عکس زیبا پشتیبانی نمی‌کند، می بایست از سرویس شخصی یا عمومی برای بارگذاری عکس جالب مصرف بکنید پس نشانی آن را در بین نوشته‌های بلاگ خود، در محل مورد نظر، برای نمایش آن عکس در بلاگ قرار دهید. چیزی که در این مقاله به آن به طور کامل اشاره می‌کنیم، روش آپلود عکس زیبا بروی اینترنت به صورت عکس ی است.

شما انتخاب ‌های زیادی برای بارگذاری عکس زیبا دارید. یکی از آنها مصرف از سرویس‌های تقریباً شخصی است که شما بایستی جهت آنها پولی را پرداخت بکنید . اولین کاری که بایستی انجام دهید محیط ی را بخرید و از آن فضا جهت بارگذاری عکـس استفاده بکنید . اما در این حالت حتی پرونده‌هایی به غیر از عکـس را هم می‌توانید بروی آن فضا قرار دهید که تنها محدودیت شما محیط ی است که خریداری کرده ‌اید. ولی اکثرا ً در این صورت همچنین فضا بایستی به میزان پهنای باندتان تذکر بکنید . پهنای باند به میزان اطلاعات رد و بدلی بین رایانه ‌های مختلف آن سرویس دهنده گفته می‌شود که اکثرا ً محدود است، ولی کم نیست؛ بلکه بیشتر اوقات زیاد خیلی هم است. فقط ویژگی‌ای بازدارنده‌ای که این سرویس دارد، تعرفه ‌ای است که می بایست پرداخت شود. به همین ما در اینجا به اینآموزش کاری نداریم، تنها محض اطلاعات عمومی شما ذکر شد. ولی چنانچه خواسته باشید می‌توانید با کمی پرس‌و‌جو به اطلاعات خوب ی در مورد این نحوه از بارگذاری پرونده بروی اینترنت برسید.

اماروش دوم، استفاده از سرویس‌های عمومی است که به صورت رایگان كار به خدمات دهی می‌کنند عموماً نیز شما فقط می‌توانید در آنها عکس جالب قرار دهید. یعنی نشانی یک عکس جالب از روی رایانه ‌تان را به آنها می‌دهید پس بعد از بارگذاری آن تصویر ، نشانی به شما داده می‌شود که بایستی با آن نشانی، عکس زیبا را در یک نوشته از وبلاگ‌تان قرار دهید. بدین صورت عکس جالب مورد نظر در بلاگ شما، یا هر جایی که رفیق دارید، ظاهر خواهد شد.

درروش نامبرده ، ما با دو وهله کار داریم؛ وهله اول که می بایست سرویس خوب برای بارگذاری عکـس انتخاب کنیم که می بایست به معین ات خیلی ی توجه کنیم. از عبارت مهمترین این ویژگی‌ها پایدار بودن آن سامانه است. چنانچه احتمـا ل این را می‌دهید که بعد از مدتی این سرویس بارگذاری عکس جالب جمع می‌شود، باید از آن اجتناب بکنید . از آنجایی که مدیریت این گونه سرویس‌ها نرخ ‌بر است، شاید مدیر آن نتواند دوام بیاورد و بعد از مدتی سرویس را جمع نماید . در این صورت شما هم عکس‌های را از دست خواهید داد. این مساله بیشتر برای سایت‌های فارسی پیش می‌آید.

در وهله دوم شما باید طبق دستورالعمل آسان زیر، عکس جالب خود را درون آن سرویس بارگذاری بکنید که ما در اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم که در صدر موتور جستجو بودند، نه صرفاً این که از کیفیت بالایی برخوردارند. پس گزینش سرویس بهتر از مسئولیت‌های شماست و ما هیچ گونه سامانه‌ای را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

با کمی جستجو می‌توان به یک سرویس بارگذاری عکـس خوب رسید. در زیر به upcity اشاره می‌کنیم که می بایست به نشانیupcity.ir بروید پس جهت آپلود عکس جالب بروی دکمه “انتخاب فایل” کلیک بکنید . یا این کار یک پنجره به نام File Upload باز می‌شود که باید یک عکـس را از روی رایانه انتخاب بکنید پس بروی دکمه Open کلیک بکنید . به تعداد عفردی که می‌خواهید بارگذاری بکنید ، بایستی این مراحل را تکرار بکنید . در انتها هم بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید ، تا مراحل بارگذاری بعد از مدتی، بسته سریع اینترنت شما تمام شود.

بعد از اتمام بارگذاری عکس، به بخشی هدایت می‌شوید که می‌توان نشانی اینترنتی عکس‌تان را دریافت بکنید . مثلاً چنانچه می‌خواهید عکس زیبا را در وبلاگ قرار دهید، مورد لینک مستقیم را گزینش بکنید و نشانی مورد نظر را Copy کرده برای درج تصویر در وبلاگ مصرف بکنید . چنانچه استفاده شما به غیر این از مورد است، می‌توانید از گزینه‌های دیگر که به شکل کد است استفاده بکنید . مثلاً اگر می‌خواهید آن عکـس را در انجمن قرار دهید، می بایست از آدرس عکس زیبا با لینک جهت انجمن استفاده بکنید .

چنانچه می‌خواهید یک عکـس را آپلود بکنید که همینک بروی اینترنت است، نشانی آن را برداشته با کلیک بروی “آپلود از طریق آدرس” به بخش دیگری هدایت می‌شوید که حال باید آن نشانی را در آنجا وارد بکنید و پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک نمایید.

انتهای کار بارگذاری عکس زیبا در اینترنت

سرویس دیگری که قصد معرفی آن را به شما داریم، upload7.ir است که با کلیک بروی عنوان این سایت، به این سرویس رفته و می بایست با کلیک بروی دکمه Browse که به صورت ستونی در زیر قرار دارند، عکس زیبا خود را از رایانه ‌تان گزینش بکنید ، پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید . پسوند عکس‌های مجاز را در پایین می‌بینید که اگر فایـل بغیر از این پسوندها گزینش بکنید ، عملیات آپلود جهت تان انجام نخواهد شد. در انتها هم نشانی عکس زیبا را بسته به مصرفتان برداشته و از آن در جایی که می‌خواهید استفاده بکنید .

upload7.ir

iranxm هم از دیگر سامانه‌های قرار دادن عکس جالب بروی اینترنت است که در این وب سایت هم با کلیک بروی دکمه Browse اول می بایست مسیر عکـس خود را گزینش بکنید و پس Oepn را از پایین پنجره گزینش بکنید . در پایین همین بخش فهرست کشویی به نام Resize to وجود دارد که از آنجا می‌توانید اندازه عکـس خود را گزینش بکنید . اما خوب است، اندازه عکس زیبا را قبل از بارگذاری به اندازه دلبخواه تبدیل بکنید که این کار با یک پروگرام ویرایش عکس زیبا آسان مثل Piant نیز میسر است. در انتها هم بروی Upload Image کلیک نمایید.

آپلود عکـس در up.iranxm.com

شما در اینجا با روش بارگذاری یا آپلود عکس زیبا بروی اینترنت با استفاده از چند سرویس پارسی آشنا شدید که محدود به این‌ها نیستند. اما شاید پرکاربر دترین باشند. چنانچه در مصرف از این گونه سایت‌ها با مساله مواجه شدید، از یک سرویس دیگر استفاده بکنید . مثلاً برخي دوست ها سایت بلاگینگ، اظهار دارند که زمانی که عکـس را با استفاده از یک سرویس در نوشتۀ خود قرار می‌دهند، هشدار اسکریپت غیر مجاز را به آنها می‌دهد، که بهتر است از یکی دیگر بهره برد.

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک