روش آپلود عکس جالب بروی اینترنت

پلود عکس جالب به فرآیند بارگذاری تصویر بروی شبکه جهان ی اینترنت گفته می‌شود تا بتوان آن را با دیگران به اشتراگ گذاشت و به آنها نمایش داد. این اصطلاح از کلمه Upload به همین نام گرفته شده است بهتر است از اصطلاح بارگذاری عوض این کلمه مصرف کنیم. از موارد مصرف بارگذاری تصویر بروی اینترنت، نمایش عکس جالب در وبلاگ است. اگر سرویس وبلاگ‌دهی شما، مثل بلاگفا، از قابلیت بارگذاری داخلی عکـس پشتیبانی نمی‌کند، می بایست از یک سرویس شخصی یا عمومی برای بارگذاری عکـس مصرف بکنید و پس نشانی آن را در بین نوشته‌های وبلاگ خود، در محل مورد نظر، جهت نمایش آن عکس در وبلاگ قرار دهید. چیزی که در این مقاله به آن به طور کامل اشاره می‌کنیم، راهنمای آپلود عکس جالب بروی اینترنت به صورت عکس ی است.
upcity.ir  روش آپلود عکس جالب بروی اینترنت
آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

شما گزینش ‌های زیادی برای بارگذاری عکس جالب دارید. یکی از آنها مصرف از سرویس‌های تقریباً شخصی است که شما بایستی جهت آنها پولی را پرداخت بکنید . اولین کاری که می بایست انجام دهید فضای ی را بخرید و از آن فضا جهت بارگذاری عکس جالب استفاده بکنید . اما در این حالت حتی پرونده‌هایی به غیر از عکـس را می‌توانید بروی آن فضا قرار دهید که تنها محدودیت شما فضای ی است که خریداری کرده ‌اید. اما اکثرا ٌ ً در این صورت علاوه بـر فضا می بایست به میزان پهنای باندتان هم توجه بکنید . پهنای باند به میزان اطلاعات رد بدلی بین رایانه ‌های مختلف آن سرویس دهنده گفته می‌شود که ً محدود است، اما کم نیست؛ بلکه بیشتر اوقات خیلی زیاد هم است. تنها ویژگی‌ای بازدارنده‌ای که این سرویس دارد، نرخ ‌ای است که می بایست پرداخت شود. به همین ما در اینجا به اینروش کاری نداریم، و تنها محض اطلاعات عمومی شما ذکر شد. ولی چنانچه خواسته باشید می‌توانید با کمی پرس‌و‌جو به اطلاعات خوب ی درباره این شیوه از بارگذاری پرونده بروی اینترنت برسید.

اماآموزش دوم، استفاده از سرویس‌های عمومی است که به صورت رایگان اقدام به خدمات دهی می‌کنند عموماً شما فقط می‌توانید در آنها عکس زیبا قرار دهید. یعنی نشانی یک عکس زیبا از روی رایانه ‌تان را به آنها می‌دهید و پس بعد از بارگذاری آن عکس ، نشانی به شما داده می‌شود که بایستی با آن نشانی، عکـس را در یک نوشته از وبلاگ‌تان قرار دهید. بدین صورت عکـس مورد نظر در بلاگ شما، یا هر جایی که رفیق دارید، ظاهر خواهد شد.

درراهنمای نامبرده ، ما با دو وهله کار داریم؛ وهله اول که می بایست یک سرویس خوب برای بارگذاری عکس زیبا گزینش کنیم که باید به معین ات بسياري توجه کنیم. از عبارت مهمترین این ویژگی‌ها پایدار بودن آن سامانه است. چنانچه ابه احتمال زیاد ل این را می‌دهید که بعد از مدتی این سرویس بارگذاری عکـس جمع می‌شود، می بایست از آن اجتناب بکنید . از آنجایی که مدیریت این گونه سرویس‌ها نرخ ‌بر است، احتمالا مدیر آن نتواند دوام بیاورد بعد از مدتی سرویس را جمع نماید . در این صورت شما عکس‌های خود را از دست خواهید داد. این مساله بیشتر جهت سایت‌های فارسی پیش می‌آید.

در وهله دوم شما بایستی طبق دستورالعمل آسان زیر، عکس جالب خود را درون آن سرویس بارگذاری بکنید که ما در اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم که در صدر موتور جستجو بودند، نه صرفاً این که از کیفیت بالایی برخوردارند. پس گزینش سرویس خوب از مسئولیت‌های شماست و ما هیچ گونه سامانه‌ای را به شما توصیه نمی‌کنیم.

با کمی جستجو می‌توان به سرویس بارگذاری عکس جالب بهتر رسید. در زیر به upcity اشاره می‌کنیم که بایستی به نشانی بروید پس جهت آپلود عکس زیبا بروی دکمه “گزینش فایل” کلیک بکنید . یا این کار یک پنجره به نام File Upload باز می‌شود که بایستی عکـس را از روی رایانه گزینش بکنید و پس بروی دکمه Open کلیک بکنید . به تعداد عفردی که می‌خواهید بارگذاری بکنید ، بایستی این مراحل را تکرار بکنید . در انتها هم بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید ، تا مراحل بارگذاری بعد از مدتی، بسته سریع اینترنت شما تمام شود.

بعد از اتمام بارگذاری عکس، به بخشی هدایت می‌شوید که می‌توان نشانی اینترنتی عکس‌تان را دریافت بکنید . مثلاً اگر می‌خواهید عکـس را در وبلاگ قرار دهید، مورد را گزینش بکنید و نشانی مورد نظر را Copy کرده برای درج تصویر در وبلاگ مصرف بکنید . اگر استفاده شما به غیر این از مورد است، می‌توانید از گزینه‌های دیگر که به شکل کد است استفاده بکنید . مثلاً چنانچه می‌خواهید آن عکس زیبا را در انجمن قرار دهید، باید از آدرس عکس زیبا با لینک جهت انجمن مصرف بکنید .

چنانچه می‌خواهید یک عکس جالب را آپلود بکنید که همینک بروی اینترنت است، نشانی آن را برداشته و با کلیک بروی “آپلود از طریق آدرس” به بخش دیگری هدایت می‌شوید که حال بایستی آن نشانی را در آنجا وارد بکنید و پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک نمایید.

انتهای کار بارگذاری عکس جالب در اینترنت

سرویس دیگری که قصد معرفی آن را به شما داریم، است که با کلیک بروی عنوان این سایت، به این سرویس رفته می بایست با کلیک بروی دکمه Browse که به صورت ستونی در زیر هم قرار دارند، عکس جالب خود را از رایانه ‌تان انتخاب بکنید ، پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید . پسوند عکس‌های مجاز را در پایین می‌بینید که اگر یک فایـل بغیر از این پسوندها انتخاب بکنید ، عملیات آپلود جهت تان انجام نخواهد شد. در انتها هم نشانی عکس جالب را بسته به مصرفتان برداشته و از آن در جایی که می‌خواهید مصرف بکنید .

هم از دیگر سامانه‌های قرار دادن عکس زیبا بروی اینترنت است که در این وب سایت هم با کلیک بروی دکمه Browse اول باید مسیر عکس زیبا خود را انتخاب بکنید و پس Oepn را از پایین پنجره گزینش بکنید . در پایین همین بخش هم فهرست کشویی به نام Resize to وجود دارد که از آنجا می‌توانید اندازه عکس جالب خود را انتخاب بکنید . اما بهتر است، اندازه عکس زیبا را قبل از بارگذاری به اندازه دلبخواه تبدیل بکنید که این کار با نرم افزار ویرایش عکس زیبا آسان مثل Piant میسر است. در انتها هم بروی Upload Image کلیک نمایید.

آپلود عکس

شما در اینجا با نحوه بارگذاری یا آپلود عکس زیبا بروی اینترنت با استفاده از چند سرویس پارسی آشنا شدید که محدود به این‌ها نیستند. اما شاید پرفرد دترین باشند. اگر در مصرف از این گونه سایت‌ها با مساله مواجه شدید، از سرویس دیگر استفاده بکنید . مثلاً بعضی دوست ها وب سایت بلاگینگ، اظهار دارند که زمانی که عکس جالب را با مصرف از سرویس در نوشتۀ قرار می‌دهند، هشدار اسکریپت غیر مجاز را به آنها می‌دهد، که خوب است از یکی دیگر بهره برد.

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک