چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

wedding dress چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

wedding dress

چگونه یک لباس عروس خاص و منحصر به شخص انتخاب کنیم؟

چطور لبـاس عروس خود را انتخاب کنیم ؟بر اساس چه معیاری ؟! لبـاس ی که مد نظر ما باشد ؟ ی که برای یک روز استثنایی انتخاب شده است باعث هر چه زیبا ‌تر شدن شما می‌شود .و بعد‌ها که عکس زیبا خود را می‌بینید از ظاهر راضی باشید …

برای گزینش یک لباس عروس مناسب این نکته ها را فراموش نکنید

_ این کار بایستی یک ماه قبل از روز عروسی و جشن‌تان شروع شود تا زمان کافی جهت گزینش ی مناسب را داشته باشید .

_ به سایت‌ها ‚ مجلات سالن‌ها نگاهي بیندازید چون وقتی چندین لبـاس را مشاهده می‌کنید ‚ متوجه سلیقه خود می‌شوید می‌فهمید که چه نوع لباس ی مد است و شما بیشتر از چه نوع سبکی استقبال می‌کنید .

_ بعضی از افراد مایل هستند که لباس عروس شان دوخته شود به این عروس خانم‌ها می‌گوییم که شما می بایست حداقل شش ماه قبل ‚ لباس را جهت دوختن به خیاط بسپارید تا زمان کافی برای اماده شدنش داشته باشد و نگـران خوب یا بد شدن لباس تان نباشید و تان دو هفته قبل از جشن آماده باشد و آن را چندین دفعه و در ساعات مختلف ی از روز و حتی شب زمان هم بپوشید که اگر مشکلی دارد متوجه شوید و آن را اصلاح بکنید .

_ افرادی که تمایل دارند لباس شان را آماده تهیه و تولید کنند هم می بایست ۲ ماه قبل از روز جشن خرید خود را انجام دهند . انتخاب برای این افراد ساده‌تر و راحت‌تر می‌شود زیرا دیگر نگـران بهتر یا بد شدن شان نیستند و آن را در روز خریداری می‌کنند . بسیار زیاد از خانم‌ها هستند که دو هفته مانده به روز جشن تازه به فکر عروس شان می‌افتند این کار غلط است چون با عجله لبـاس ی را که رفیق ندارید انتخاب می‌کنید زیرا دیگر زمانی جهت جستجو ندارید .

_ مسلما تمام خانم‌ها مانکن نیستند و استیل خوب ی ندارند . بایستی ی را انتخاب کنند بپوشند که زیبا یی زیادتری به آنها بدهد . شانه‌هایتان ‚ فرم شکم باسن و حتی چنانچه قدی کوتاه دارید قد شما را بلند‌تر نشان دهد یا برعکس . گاهي از خانم‌ها هستند که می‌خواهند ی مفرق نسبت به بقیه داشته باشند برای همین لباس ‌های با رنگ‌های مفرق را انتخاب می‌کنند جهت مثال قرمز ‚ سبز … تمام این رنگ‌ها زیبا هستند اما در تمام جای جهان عروس در جشن ازدواج ش لبـاس سفید ‚ نباتی یا مشتقاتی از رنگ سفید را می‌پوشد .

_ رنگی را انتخاب بکنید که اگر ده سال دیگر عکس‌های روز عروسیتان را نگاه کردید جیغ نزنید از آن روز برای فاجعه ای نسازید . ما تغییر می‌کنیم ولی عکس‌های ما تغییر نمی نماید .

_ درست است که این روز مهم‌ترین روز زندگی جهت هر فردی است بخصوص برای عروس خانم‌ها ولی این نکته را نیز بخاطر داشته باشید که جهت شاهزاده شدن زیبا ترین زن جهان بودن به جز لبـاس راههای دیگری هم وجود دارد همسران را برای خرید یک لبـاس فوق العاده دچار مساله نکنید .

نکاتی مهم دیدنی :

_ حتمـا یک یا دو خانم دیگر هم شما را جهت خرید لبـاس عروسی همراهی کنند زیرا زنان نکات ریزتری در لبـاس را می‌بینند که همسر شما متوجه آنها نمی شود .

_ زمان خرید لباس ‚ کفش‌هایی را که برای روز جشن‌تان در نظر دارید را نیز بپوشید و بعد را خریداری نمائید . همين طور با لبـاس بنشینید ‚ بلند شوید ‚ راه بروید ‚ دستان را بازو بسته بکنید تا مطمئن شوید لباس در تمام پارت ‌ها به شما می‌آید و در هیچ پارت ی احساس کشیدگی یا تنگی ندارید .

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک