دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
  • :
  • :

لابیاپلاستی با تزریق چربی

جراحی زیبا یی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چیست؟
AAEAAQAAAAAAAAhvAAAAJDIyMWYxNGE2LTMyOTMtNDUxMi04NzIxLTI4MTMwYjQzMGNjYw لابیاپلاستی با تزریق چربی
جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن در زنان,doctorkhalili
واژینوپلاستی عمل جراحی است که برای سفت کردن واژن هایی که بخاطر زایمان یا بالا رفتن سن گشاد شده اند انجام می گیرد. گاهي جراحان ادعا دارند که این عمل حتی حساسیت این ناحیه را بالا میبرد، ادعایی که دانشگاه امریکایی زنان و زایمان به شدت با آن وارد چالش شده اند.
با اینکه حقیقت دارد که بافتهای واژن می توانند کشیده شوند، ولی جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمی نماید زیرا میل، تحریک ارضای جنسی خیلی پیچیده مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل احساس ی، معنوی بین فردی است. همچنین این، حساسیت جنسی به طور اتوماتیک منجر به لذت جنسی نمی شود ، بلکه به درد منجر می شود.
لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اعضا تولید مثل زن انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه شکل لابیا را تغییر داده و میتواند آنها را کوچکتر کرده و یا تقارن بین آنها را بازبینی نماید .

جراحی ترمیمی درمقابل جراحی پلاستیک
برای تصمیم گیری درمورد اینکه واژینوپلاستی انجام دهید یا لابیاپلاستی، زیاد با اهمیت است که فرق بین جراحیهای ترمیمی پلاستیک را بدانید .

جراحی ترمیمی عملکرد عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک قشنگ یی آناتومی طبیعی را بازبینی می بخشد. بعنوان مثال بینی را در نظر بگیرید: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را برای بازبینی وضعیت تنفس فرد مرمت کرده یا برای ویرایش ظاهر شکل آن را تغییر دهد.
این تمایز مهمی است زیرا دانشگاه امریکایی زنان و زایمان، جراحیها نتایج را برای رفع موارد عملکردی مثل بی اختکمک ادرار بررسی می کنند. ولی این دانش کده در مورد جراحی زیبا یی واژن بخاطر خطرات فقدان اطلاعات پزشکی کافی محتاط تر برخورد می نماید . بعنوان مثال بعضی عمل های واژینوپلاستی ابتدا بعنوان جراحی ترمیمی برای ترمیم نواقص مادرزادی درصورت بدشکلی واژن ایجاد شد تا دخمل بتواند به طور طبیعی ادرار، عادت ماهیانه عمل جنسی داشته باشد.
جراحی های مربوط به واژینوپلاستی لابیاپلاستی
اخیرا ً واژینوپلاستی جزئی از جراحیهای قشنگ یی بعنوان «جوانسازی واژن» شده است. جراحان پلاستیک متخصصین زنان و زایمان، جراحیهای زیبا یی خود را با شعارهایی مثل بالا بردن زیبا یی اعتمادبه نفس تبلیغ می کنند. در واقع ، اعضا تولید مثل زنان به طور طبیعی ظاهرهای طبیعی مفرق ی میتواند داشته باشد که از نظر آناتومی بی اشکال هستند . هیچ شکل معین ی برای واژن و لبهای آن وجود ندارد.

تست ات کگل میتواند ضعف و شلی عضلات واژن را ویرایش بخشد

اخیرا ً تکنولوژی لیزر نیز توسط بعضی جراحان جهت جوانسازی واژن وبقیه عمل های جراحی مربوط به اعضا تولید مثل استفاده می شود.
گاهي پزشکان وابسته به انجمن جراحان پلاستیک امریکا خود به طور مستقل عملهای جوانسازی واژن مختلف ی را پیشنهاد میدهند ولی این انجمن هیچ عمل خاصی را در این زمینه توصیه نکرده و اعتقاد دارد که در این زمینه نیاز به مطالعات پزشکی بیشتر است. هیچیک از عملهای زیبا یی واژینوپلاستی قابل قبول معرفی نشده اند.
در زیر به چند نمونه از عملهای جوانسازی واژن اشاره میکنیم:
– تجدید پرده بکارت یا ریویرجیناسیون: پرده بکارت، بافت نازکی که در ورودی واژن قرار دارد اکثرا ٌ ً در اولین دخول و عمل جنسی پاره می شود. عمل جراحی که هایمنوپلاستی نام دارد، پرده بکارت را جهت تقلید از کارایی ابتدایی آن و برگرداندن وضعیت واژن به قبل از شروع رابطه جنسی عمل می کنند. بخاطر ارزش زیاد بالای باکرگی در برخي فرهنگ ها، این یکی از متداولترین عملهای جراحی واژن در جهان به شمار میرود.

نهان سازی کلیتورال: برخي جراحان نوعی جراحی با نام نهان سازی کلیتورال را تبلیغ میکنند. که در آن بافتی که به طور طبیعی کلیتوریس را میپوشاند برداشته می شود .

تقویت نقطه G: گاهي متخصصین معتقد هستند که دیواره جلوی واژن ناحیه فوق العاده حساس و تحریک کنندهای به نام نقطه G دارد که نقطه ای زیاد حساس در مساوی تحریک جنسی ارگاسم است. عمل ارتقا نقطه G حاوی تزریق کلاژن به دیواره جلوی واژن برای بالا بردن لذت جنسی است.

جراحی قشنگ یی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چه خطراتی دارد ؟
گزارشی از ارضای جنسی زیاد مدت خانم ها و موارد درباره واژینوپلاستی لابیاپلاستی وجود ندارد. به اضافه این، ازآنجا که این جراحی ها مثلبقیه جراحی ها در مجلات پزشکی مورد بررسی قرار نگرفته اند، دانشگاه امریکایی زنان زایمان آنها را «اثبات نشده» میداند.
خطرات جراحی های زیبا یی واژن عبارتند از:
– عفو نت
– تغییرات دائمی در احساس ات
– درد مستمر
– زخم
با کیفیت ترین توصیه جهت زنانی که قصد دارند جراحی های واژن انجام دهند: درباره حس ات و استرس های در مورد اعضا تناسلیتان و همچنین انتظاراتی که از جراحی دارید یا هر مورد غیرجراحی دیگر، با پزشک خود با صآسان حرف بکنید . بعنوان مثال آزمایش اتی مثل تست ات کگل میتواند ضعف و شلی عضلات واژن را بازبینی بخشد و تحریک جنسی را بیشتر نماید . مشاوره نیز میتواند موارد مربوط به اعتمادبه نفس جنسی را برطرف نماید .
نمونه سوالات ی که میتوانید از جراحتان پرسش بکنید :
– این جراحی ها چه خطرات کوتاه مدت یا درازمدتی دارند؟
– این جراحی ها چه خاصیتهای ی دارند؟

– این جراحی بر بارداری یا زایمان در آینده تاثیر خواهد داشت؟
– آیا انتظارات من از این جراحی واقع بینانه می باشند ؟
– چه گزینش های غیرجراحی دیگری برای اصلاح وضعیتم دارم؟
– آیا حس ناحیه واژنم بعد از جراحی کمتر خواهد شد؟
– جراحی بر توانایی ارگاسم من تاثیر خواهد گذاشت؟
– بعد از جراحی محدودیت هایی جهت استفاده از کالاها بهداشتی زنانه مثل تامپون وجود دارد؟
– بیمه نرخ این عمل ها را پوشش میدهد؟
بیشتر بیمه ها عملهای واژینوپلاستی لابیناپلاستی وبقیه عملهای زیبا یی پلاستیک که بیشتر انتخاب ی هستند تا لازم را پوشش نمیدهند. تنها در موارد محدودی این عملها ضروری شمرده می شود ، مثل بزرگ کردن لابیا ایجادشده از مصرف خیلی تست وسترون، موارد مادرزادی یا ناراحتی های مزمن.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک