طراح مد جنیفر لوپز و shakira همه چیز را فاش می‌کند

215803 طراح مد جنیفر لوپز و shakira همه چیز را فاش می‌کند

عکس جنیفر لوپز

راب زنگردی ( Rob Zangardi) نیمه‌ یکی از با کیفیت ترین تیم‌های دونفری طراحان مد در هالیوود است. نیمه‌ی دیگر ماریل هان (Mariel Haen) است. این دو در ۱۰ طراح برتر در لیست ۲۰۱۴ هالیوود ریپورتر بودند.

زنگردی تجربه‌ طراحی لبـاس برای جنیفر لوپز و شکیرا جهت مراسمی مانند فرش قرمز و کنسرت را دارد، او همين طور دانش طراحی لباس برای هر مراسم هر کس دیگری را دارد. این هنرمند طی مصاحبه‌ انحصاری با مجله Woman’s Day for Latinas با کیفیت ترین نکات درباره گزینش پوشش، لوازم مقرون به صرفه و بیشتر از آن را ارائه کرد. همچنین آن اخباری درباره آدم ‌های زیاد دیده شده به ما داد که شما نمی‌خواهید آن‌‌ها را از دست بدهید.

۱ – زمانی که شما برای یک مشتری لبـاس طراحی می‌کنید، چطور مطمئن می‌شوید که گزینش ی شما در حالی که فرد او را نشان می‌دهد اثری از سلیقه‌ شما را هم در دارد؟
مهم‌ترین نکته در طراحی لبـاس برای دیگران این است که آن‌ها در لبـاس ی که شما پیشنهاد کرده ‌اید حس راحتی بکنند. برای این کار شما باید لباس را برای فرم بدن همان شخص گزینش بکنید ، مطمئن شوید که آن را می‌پسندد و در نهایت اندکی ریسک هم در آن وجود داشته‌باشد. دو مورد اول به مشتری بستگی دارد. سری ریسک جایی است که ما نظر و مـدل خودمان را اعمال می‌کنیم. این کار مشترک است ولی شما در لبـاس همه‌ مشتری‌های ما اثری از طراحی ما دو نفر می‌بینید.

۲ – دو نفر از زیاد دیده شده ترین مشتری‌های شما جنیفر لوپز و شکیرا می باشند . فرق اصلی در طراحی لباس برای این دو در چیست؟
جنیفر پر زرق و برق و زنانه است و همیشه اثری از طراحی خیابانی Bronx در ‌های او است که دیگر پایدار شده ‌است. وقت ی لبـاس ‌هایی که او می‌خواهد روی صحنه بپوشد را انتخاب می‌کنیم، سعی می‌کنیم پارچه طوری باشد که او بتواند به راحتی برقصد و حرکت نماید و حرکات دشوار را انجام بدهد. از طرف دیگر شکیرا بیشتر مدل بین‌المللی rock ‘n’ roll را می‌پسندد. جهت او ما از شکل‌های استفاده می‌کنیم تا رنگ. او رفیق دارد که روی صحنه حرکت نماید ، گیتار بزند، چند ضربه به طبل بزند … . لبـاس می بایست این اجازه را به او بدهد.

۳ – هر دوی آن‌ها در طی شش سال قدیم مادر شده‌اند. سلیقه‌ آن‌ها در نوع ی که می‌پسندند بعد از اینکه مادر شدند تغییر کرد؟
این حالت زنانگی و تکامل در آن‌ها در فرش قرطعم ا معین است. دیگر ارزش چندانی به وقت نمی‌دهند و جرات بیشتری در سبک پوشش خود پیدا کرده ‌اند. به نظرم به خاطر بچه دار شدن است. آن‌ها دیگر به پوشش ارزش زیاد بسياري نمی‌دهند و به حس درونی بیشتر ارزش می‌دهند.

۴ – آیا هیچ یک از آن‌ها راز خاصی در سبک پوشش یا قشنگ یی دارند که برای خوانندگان جذاب باشد؟
شکیرا در اکثر اوقات خودش ارایش خودش را انجام می‌دهد که این موضوع خیلی فاش نشده است. جنیفر از خط چشم آسان مشکی ریمل L’Oreal’s volume خوشش می‌آید.

۵ – در حالی که لیست مشتری‌های شما انقدر متنوع است، شما چطور برای افراد با بدن‌ها رنگ پوست‌های مفرق لبـاس طراحی می‌کنید که مشتری به با کیفیت ترین حالت دیده شود؟
تمام چیز مربوط به رخ کشیدن بهتریـن ویژگی هر نفر و تست کردن چیزهای مختلف روی آن‌ها برای آن‌که خوبتر به نظر برسند است. شما احتمالا ندانید که گاهي رنگ‌های ویِژگزینشه به پوست و موی شما بیشتر می‌آید. یا برخي پارچه‌ها اعضا شما را مناسب‌تر نشان می‌دهند. زیاد مهم است که شما تمام چیز را تست بکنید و ببینید که چه ترکیبی از همه خوبتر است. ما از داشتن مشتری‌هایی که جرات این کار را دارند شادمان می‌شویم.

۶ – شما نکته‌ای برای خواننده‌های ما دارید که با استفاده از آن بتوانند همزمان که مناسب سن می‌پوشند خوب و به روز جلوه کنند؟
وسایل تزئینی، طرح پارچه و رنگ نکات کلیدی هستند . از این نکات در کنار گزینش طرح‌های کلاسیک مثل دامن کوتاه تنگ یا شلوار فاق بلند و دم‌پا گشاد بهتر استفاده کنند. لطفا محدودیت سنی را کنار بگذارید چون ما این توصیه ها را به تمام مشتری‌های خودمان که می‌خواهند بهتر به نظر برسند می‌دهیم.

۷ – به نظر شما خانم‌ها چه چیزهایی را حتمـا بایستی در کمدشان داشته‌باشند و همين طور چه چیزهایی اهمیت اندکی خرج بیشتر را دارند؟
موارد کلیدی : یک کت خوش دوخت مشکی، جین تنگ مناسب، پاشنه بلندهای کلاسیک ساده، عینک دودی با فریم بزرگ مشکی یک کت چرم مناسب هیکل.
همين طور خرج کردن بیشتر روی کیف و کفش باعث می‌شود کل لباس شما گـران قیمت به نظر برسد. اگر شما می‌خواهید ولخرجی بکنید ، آن را این‌جا انجام بدهید. این بهتریـن راه تنظیم کردن قیمت است.

۹ – طرح‌های مورد علاقه‌تان در فرش قرمزکه خودتان آن را درست کرده ‌اید کدام است؟
جنیفر لوپز در کفش Zuhair Murad‎ در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۳
ریهانا (Rihanna) با Dolce & Gabbana در مراسم Met Gala 2009
Rachel McAdams با قرمز Marchesa در جشنواره کن
شکیرا با آبی Julien MacDonald در مراسم جوایز بیلبورد
جنیفر لوپز در لبـاس Donna Karan در مراسم جوایز بیلبورد

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک