نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant-Man

نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant-Man

نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant-Man

اعجوبه‌ی کوچک، غافلگیری پهناور و بزرگ!


کارگردان: پیتون ریدAnt Man 202x300 نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant Man

نویسنده: ادگار رایت، جو کورنیش، آدام مک‌کی و همچنین پل راد

بازیگران جدید: پل راد، مایکل داگلاس، اونجلین لیلی، کوری استول و همچنین …

تاریخ اکران: ۱۷ جولای ۲۰۱۵ در آمریکا

مدت: ۱۱۷ دقیقه

ژانر: اکشن، علمی‌تخیلی

خالقان: استن لی، لری لیبر، جک کربی

گرفتن تریلر

منتقد: روث کورنت از IGN

امتیاز: ۸٫۷ از ۱۰

نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant-Man میانگین امتیاز کاربران از ۹۹ رأیمارول در طی هفت سال شمسی اخیر، دنیای سینمایی خود را از قهرمانان و همچنین تبهکاران خارق‌العاده‌ای پُر کرده می باشد. جهت مثال، ابرسربازی که متعلق به دوره‌ی زمانی غیره ای می باشد، ماموران حرفه‌ای و همچنین آموزش‌دیده‌ی شیلد، میلیاردری خیلی زیاد باهوش و همچنین زیرک، هیولایی خشمگین و همچنین شکست‌ناپذیر، و همچنین یک خداوند تبارک و تعالی افراد تیم اونجرز را تشکیل می‌دهند. بنابراین عجیب می باشد که انتظار دیدن ریزترین قهرمان جهان را داشته باشیم.

ant man2 نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant Man

با وجود آنکه تماشاگران به‌راحتی یک هم‌رزم از مردن و مرگ بازگشته در سرباز زمستان، بیگانگان بنفش و همچنین سبز رنگ گوناگون، راکون سخنگو، گیاهی خوش قلب (جیمز گان کارگردان فیلم دیدنی و جذاب «محافظین کهکشان» معتقد می باشد که گروت یک گیاه می باشد و همچنین درخت نیست، هرچند آن پیشامد جدید به بحث ما مرتبط نمی می شود.) و همچنین تقریبا هر چیز غیره ای را که استودیو عرضه می کند می‌بینند و همچنین می‌پذیرند، هنوز عده‌ی بسیاری حیرت‌زده مانده‌اند و همچنین می‌گویند: «باشه، قبول…ولی باید توجه داشت آخه مرد مورچه‌ای؟» ولی باید توجه داشت چیزی که می‌خواهم بگویم نه‌تنها مخاطبان عام بلکه طرفداران پر و همچنین پاقرص کمیک را نیز غافلگیر می کند. فیلم دیدنی و جذاب «مرد مورچه‌ای» یکی از قابل‌هضم‌ترین فیلم دیدنی و جذاب‌های مارول تا به امروز می باشد و همچنین شخصیت اصلی آن هم هم قهرمانی کاملاً موجه و همچنین باورپذیر می باشد.

اسکات لنگ (پل راد) مثل بقیه‌ی اشخاص نیست. او به زندان رفته می باشد و همچنین جرمی که مرتکب شده به ذهن کمتر آدمی خطور می‌کند و همچنین معدود افرادی قادر به انجام آن هم خواهند بود. با آن وجود انسانی عادی می باشد و همچنین با معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی دست و همچنین پنجه نرم می‌کند و همچنین مصمم می باشد تا پدر بهتری جهت دخترش (با بازی اَبی رایدر فروتسان بانمک و همچنین دوست‌داشتنی) باشد و همچنین خود را در مخمصه‌ای انداخته که راه گریزی از آن هم ندارد. بیش‌تر ما می‌توانیم حداقل یکی از آن معظلات و مسائل و مشکلات را درک کنیم. هنگام و زمانی که اسکات وارد دنیایی می‌می شود که فراتر از تصوراتش می‌باشد، عکس‌العملی مضحک از خود بروز می‌دهد که حاکی از تردید اوست و همچنین همین موضوع اساس دنیای فیلم دیدنی و جذاب را تشکیل می دهد و همچنین باعث می‌می شود تا مخاطب آن هم را هضم کند.

موفقیت فیلم دیدنی و جذاب ناشی از انتخاب بی‌نقص بازیگران جدید آن هم می باشد. راد شخصیتی تودل‌برو دارد و همچنین اگرچه سا‌ل‌هاست که یک ستاره‌ی سینماست، هنوز آنقدر که بایستی و حتما و همچنین شاید مطرح و همچنین محبوب نیست. مایکل داگلاس در نقش هنک پیم جذبه‌ی ویژه ای به فیلم دیدنی و جذاب می‌بخشد. هنک پیم مسئول و همچنین مالک لباس مرد مورچه‌ای می باشد و همچنین اکنون اسکات را مامور می‌کند تا لباس مرد مورچه‌ای را به تن کند. سرزندگی و همچنین حس بازیگوشی موجود در بازی داگلاس به خوبی با لحن فیلم دیدنی و جذاب هماهنگی دارد. آن فیلم دیدنی و جذاب، کمدی عجیب و همچنین خوش‌ساختی می باشد که خود را در دل فیلم دیدنی و جذاب‌های ژانر دزدی هالیوودی می‌گنجاند و همچنین همچنین یک پیچش داستانی کمیکی نیز در خود دارد. در صورتی که تو از طرفداران دنیای سینمایی مارول هستید بایستی و حتما به اطلاعتان برسانم که فیلم دیدنی و جذاب با خط داستانی پهناور و بزرگ‌تری مرتبط می باشد و همچنین همچنین وقایع آتی را پایه‌ریزی می کند. چه تک تک فیلم دیدنی و جذاب‌های قبل‌ی مارول را دیده باشید چه نه، باز هم خود فیلم دیدنی و جذاب به تنهایی برایتان سرگرم‌کننده و همچنین تاثیرگذار می باشد.

مانند دیگر فیلم دیدنی و جذاب‌های استودیو مارول، صمیمت و همچنین گرمای بسیاری در فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای وجود دارد. در خلال تلاش شخصیت‌ها جهت نجات دنیا، پدران داستان در پی ترمیم ارتباط و رابطه‌ی خود با دخترانشان خواهند بود و همچنین دوستی و همچنین جدایی بین استادها و همچنین شاگردان داستان رخ می‌دهد. آن موضوعات مسائل انسانی خواهند بود و همچنین حتی تهدید اصلی داستان ماهیتی زمینی دارد. ایده‌ی وجود سلاحی که قادر می باشد دنیا را دگرگون سازد و همچنین در مالکیت یک شرکت خصوصی می باشد آنچنان نو و همچنین بدیع نیست، ولی باید توجه داشت پیشامد جدید‌ای ملموس می باشد. و همچنین آن نه پلات داستان، بلکه روابط موجود در فیلم دیدنی و جذاب می باشد که باعث تاثیرگذاری و همچنین موفقیت «مرد مورچه‌ای» می‌می شود.

Ant Man 1 نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant Man

اونجلین لیلی در نقش هاپ پیم، دختر هنک پیم و همچنین همکار اجباری اسکات لنگ، هسته‌ی مرکزی احساسی فیلم دیدنی و جذاب می باشد. کشمکش درونی او بازتاب کشمکش‌های بیرونی اوست و همچنین دلخوری‌های قبل‌اش بر ضرورت فعلی که جلوگیری از دستیابی اشخاص نااهل به پم پارتیکل (فناوری مرد مورچه‌ای) می باشد سایه می‌افکنند. امید و همچنین حس خطر قریب‌الوقوع در بازی لیلی به خوبی مشهود می باشد. نقطه‌ی جذاب و جالب در ارتباط و رابطه با بازیگران جدید فیلم دیدنی و جذاب، آن هم می باشد که هر یک به نوبه‌ی خود بخشی ضروری و همچنین منحصر به فرد از فیلم دیدنی و جذاب را ارائه می‌کنند و همچنین با آن وجود به بهترین نحو به عنوان یک تیم باهم جفت و همچنین جور می‌شوند. مایکل پنا (لوییس پنا)، تی.آی (دیو) و همچنین دیوید دسملشین (کرت) نقش همکاران تبهکار لنگ را بازی می‌کنند و همچنین به فیلم دیدنی و جذاب بار کمدی می‌بخشند. با آن حال، آن پناست که فرصت درخشش می‌یابد. او بامزه می باشد و همچنین کمدی به‌موقع و همچنین بی‌نقصی دارد و همچنین در صورتی که دیگر عناصر فیلم دیدنی و جذاب تا آن مقدار و اندازه خوب نبود، او می‌توانسته بود فیلم دیدنی و جذاب را از آن هم خود کند.

Ant Man 2 نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant Man

کوری استول بازیگر کاربلدی می باشد که تمام توانش را جهت ایفای نقش درن کراس/یلوجکت می‌گذارد، ولی باید توجه داشت همچون بعضی از فیلم دیدنی و جذاب‌های پیشین مارول، آن شخصیت منفی نیز چنگی به دل نمی‌زند و همچنین مستلزم و نیاز به بُعد و همچنین پرداخت بیش‌تری دارد. اگرچه انگیزه‌هایش مشخص‌اند ولی باید توجه داشت تاثیرگذار نیستند و همچنین اغلب مستلزم و نیاز به توضیح دارند و همچنین گاهی احمقانه به نظر می‌رسند. از آن رو، هدف حضور کراس قبولاندن مستلزم و نیاز وجود سربازهای کوچک به مخاطب می باشد. او ما را با اشتیاقش به آن ایده همراه می‌سازد و همچنین سر مخاطبان را شیره می‌مالد تا حضور قهرمانی به مقدار و اندازه‌ی حشره را بپذیرند. او در قالب دیگر شخصیت خود یعنی یلوجکت صحنه‌های مبارزه ی فیلم دیدنی و جذاب را سبب می‌می شود. در واقع، اکشن فیلم دیدنی و جذاب پهناور و بزرگ‌ترین امتیاز «مرد مورچه‌ای» می باشد. آن صحنه‌ها مبتکرانه‌اند و همچنین گاهی خیلی زیاد جذاب و جالب و خنده‌دار و همچنین در لحظه‌ای دیگر پر از تنش و همچنین کاملا از دل شخصیت و همچنین داستان بر آمده‌اند.

در زمانه‌ای که پلات فیلم دیدنی و جذاب‌های کمیکی روز به روز پیچیده‌تر می‌شوند و همچنین مستلزم و نیاز به پیش‌باره‌ی اطلاعات گسترده‌ی مخاطب دارند، فیلمنامه‌ی آن فیلم دیدنی و جذاب خیلی زیاد سرراست و همچنین واضح می باشد. اهل فن شاید وجود طرح ابتدایی و اولیه‌ی «ادگار رایت» را دلیل آن اتفاق بدانند، ولی باید توجه داشت در صورتی که با کارهای «پیتون رید» آشنا باشید می‌بینید که مُهر او همچنین نیز بر فیلم دیدنی و جذاب خورده می باشد. در آن مورد، محصول نهایی منسجم می باشد و همچنین ماحصل ترکیب دیدگاه متغایر و متفاوت دو هنرمند و همچنین استودیو مارول می باشد. استودیویی که تلاش بسیاری کرده تا فیلم دیدنی و جذاب‌هایش هم به عنوان یک محصول مستقل عرض اندام کنند و همچنین هم در دل یک جهان سینمایی یک دست قرار گیرند. علاقه‌ی خالقان اثر به شخصیت‌ها و همچنین داستان در فریم به فریم فیلم دیدنی و جذاب مشهود می باشد و همچنین به ما مخاطبان فیلم دیدنی و جذاب منتقل می‌می شود.

Ant Man 3 1024x683 نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant Man

پس نتیجه آن می شود که

مارول با ساخت «مرد مورچه‌ای» یک فیلم دیدنی و جذاب مستقل قوی دیگر ساخته می باشد. «مرد مورچه‌ای» نیز مانند دیگر فیلم دیدنی و جذاب‌های موفق استودیو در چارچوب دنیای سینمای مارول جای می‌گیرد و همچنین همچنین داستانی زیبا، تاثیرگذار و همچنین نفس‌گیر را ارائه می‌دهد.


ترجمه از فرید کرمی
کپی‌رایت © ۲۰۱۴ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد.


نقد و همچنین بررسی کردن فیلم دیدنی و جذاب مرد مورچه‌ای Ant-Man در تاریخ ۱۸ July 2015 | 4:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک