معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

ارتعاش پهناور و بزرگ.

خاستگاه


106728 36234 daisy johnson 269x300 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

دیزی لوئیس جانسون

«دیزی لوییس جانسون Daisy Louise Johnson» دختر نامشروع آقای هاید شرور و همچنین «جنیفر جانسون Jennifer Johnson» فاحشه می‌باشد. او جهت فرزند خواندگی در نظر گرفته شد و همچنین توسط گریکوری و همچنین جنت ساتر پذیرفته شد. آن هم‌ها نام دیزی هفت ماهه را به «کوری ساتر Cory Sutter» تغییر دادند. آن هم دو از اصل و همچنین نسب دیزی بی اطلاع بودند و همچنین او را مانند دختر خودشان پهناور و بزرگ کردند و همچنین به او نگفتند که فرزند خوانده می باشد. هفده سال شمسی بعد، دیزی جوون آی کیو خیلی زیاد بالایی داشت و همچنین چیزی نمانده بود که مدرسه را ترک کند. او بعد از دزدیدن چند سی دی از یک فروشگاه، توسط پلیس دستگیر شد. بعد از دستگیری، او مضطرب و همچنین پریشان، کنترل بدنش را از دست داد و همچنین با قدرتش لرزه‌ای ساخته یا ایجاد کرد به مقدار و اندازه ۳٫۲ در مقیاس ریشتر. بعد از آن اتفاق دیزی را به پایگاه شیلد در شهرستان پورتلند واقع در ایالت اورگن بردند و همچنین آنجا نیک فیوری از او بازجویی کرد. فیوری او را از اقتدار و قدرت و همچنین اصل و همچنین نسب واقعیش مطلع ساخت، سپس به او پیشنهاد داد که مامور ویژه شیلد می شود.

آزمایشاتی بر روی دیزی انجام شد و همچنین مشخص شد که قدرتش‌هایش به دلیل ژن‌های جهش یافته‌اش نبودند، بلکه بعلت آزمایشات شیمیایی بود که پدرش بر روی خودش انجام می‌داد. اثر آن آزمایشات را او به صورت ژنتیکی به ارث برد. دیزی تمریناتش را با موفقیت پشت سر گذاشت و همچنین به یک مامور ویژه و همچنین ماهر شیلد تغییر پیدا کردن شد. او لیاقت و همچنین شایستگی‌اش را در هر باره‌ای نشان داد، به خصوص در باره عملیات های سیاه. فیوری متذکر شد که او تمام تمرینات را حتی بدون اقتدار و قدرت‌هایش به بهترین نحو پشت سر می‌گذارد. همچنین او سطح ۱۰ دسترسی امنیتی Security clearance * را در سن ۱۸ سالگی کسب کرد، بالاترین مقدار و اندازه و میزان دسترسی امنیتی در آن سیاره.

*مقدار و اندازه و میزان دسترسی به اطلاعات محرمانه‌ای که به یک فرد می‌دهند. تنها و فقط نیک فیوری، بیوه سیاه و همچنین دیزی جانسون خواهند بود که تا آن سطح دسترسی دارند.

آفرینش


کوئیک که اولین بار با عنوان دیزی جانسون معرفی شد، توسط برایان مایکل بندیس و همچنین گابریله دل اوتو در سری کوتاه «جنگ مخفی Secret War» خلق شد. در آن کمیک او بعنوان سلاح مخفی مورد اعتماد و همچنین با ارزش نیک فیوری معرفی شد. دل اوتو ظاهر دیزی را بر اساس ظاهر آنجلینا جولی به تصویر کشید.

سیر تکاملی کاراکتر


بعد از معرفی دیزی جانسون در جنگ مخفی، برایان بندیس اراده و تصمیم راسخ گرفت که از او بعنوان یکی از افراد مهم در بین انتقام‌جویان بهره بری و استفاده کند. نهایتا، در جریان آرک داستانی «تهاجم مخفی Secret Invasion»، دیزی رهبر تیم خودش، جنگجویان مخفی می‌می شود.

سپس کارکتر دیزی به «جاناتان هیکمن Jonathan Hickman» نویسنده سپرده شد، کسی که ۲۸ شماره از سری جنگجویان مخفی را نوشته بود. او مسئول آن شد که دیزی را بعنوان یک شخصیت مهم تکمیل کند. دیزی به عنوان با ارزش‌ترین شاگرد نیک فیوری ظاهر شد. فیوری با او یک ارتباط و رابطه دختر-پدری داشت. آن سری، تکامل شخصیت دیزی بعنوان یک رهبر، روابط عاشقانه‌اش با Hellfire، خیانتی که به دنبال دارد و همچنین اراده و تصمیم راسخ نهایی‌اش جهت اداره نهاد جدیدی که فیوری ساخته می باشد را به تصویر می‌کشد.

آرک‌های داستانی مهم


جنگ مخفی Secret War

616751 quake1 179x300 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

«با خاک یکسانش کن»

بعد از کسب سطح ۱۰ دسترسی امنیتی در سن ۱۸ سالگی، فیوری از دیزی خواست که در جنگ مخفی در «لاتوریا Latveria» علیه نخست وزیر «لوسیا وان باردس Lucia Von Bardes» شرکت کند. دیزی قبول کرد و همچنین در عملیاتی به قلعه لوسیا حمله کرد. در آنجا دیزی و همچنین گروهش با لوسیا و همچنین نیروهای دفاعیش مواج شدند، سپس فیوری نقشه‌اش را آشکار کرد؛ کشتن لوسیا و همچنین درس عبرت دادن به تروریست‌ها. فیوری از دیزی خواست که قلعه را با خاک یکسان کند. دیزی اطاعت کرد و همچنین با قدرتش قلعه را با خاک یکسان کرد و همچنین لوسیا هم به نظر کشته شد. بقیه تیم با آن اراده و تصمیم راسخ فیوری مخالف بودند؛ بهره بری و استفاده از یک دختر جوون بعنوان قاتل و همچنین ویرانگر. بنابراین فیوری ذهن آنها را پاک کرد. فیوری، بیوه سیاه و همچنین دیزی جانسون تنها افرادی بودند که از آن ماجرا خبر داشتند.

دقیقا یک سال شمسی بعد، مشخص شد که لوسیا جان سالم به در برده و همچنین به سختی دنبال انتقام از نیک فیوری و همچنین قهرمانانش که در جنگ مخفی شرکت داشتند می باشد. لوسیا موفق به ساخت یک بمب عظیم شد که کم مانده بود نیویورک و همچنین قهرمانان دنیا را نابود کند. دیزی از راه رسید. او با قدرتش محل منبع اقتدار و قدرت لوسیا که در سینه‌اش بود را پیدا کرد و همچنین آن هم را از داخل منفجر کرد. آن انفجار باعث ساخته یا ایجاد موج واکنش زنجیره‌ای پاد ماده‌ای شد که باعث ایست قلبی لوسیا شد. آن اتفاق باعث کشته شدن لوسیا و همچنین منفجر نشدن بمب شد. موضوع پاک کردن حافظه لو رفت و همچنین آن موضوع باعث خشم ولورین شد. او به فیوری حمله و همچنین زخمی‌اش کرد. جهت متوقف کردن ولورین، دیزی قلب او را از داخل منفجر کرد و همچنین از آنجایی که بقیه قهرمانان اقتدار و قدرت التیام و همچنین احیای ولورین را نداشتند، دیزی به آن هم‌ها هشدار داد که در صورتی که دست از پا خطا کنند، فرد یا شخص بعدی یکی از آن هم‌ها می باشد. «ولی باید توجه داشت فراست Emma Frost» سعی داشت که وارد ذهن دیزی می شود، دیزی هم به او هشدار داد که خودش را به زحمت نیندازد چونکه او شامل حفاظهای فیزیکی می‌باشد و همچنین آن کار در آخر موجب آسیب رسیدن به خودش می‌می شود. بعدها آشکار شد که فیوری به دیزی گفت که دیگر به کسی آسیب نرساند. در جهت اطاعت از آن دستور، دیزی از قهرمانان خداحافظی کرد و همچنین به آنان گفت که خیلی چیز از  آن هم‌ها یاد گرفته می باشد، حتی در صورتی که خودشان چیزی یادشان نیاید. سپس ولورین خصمانه پرسید: «تو دیگه کدوم خری هستی؟»

بعد از آن ماجرا دیزی را به شیلد آوردند. او توسط «ماریا هیل Maria Hill»، مدیر عامل جدید شیلد بازجویی شد. ماریا از او سوالاتی راجع به کسب دسترسی امنیتی در حد بالا، اتفاقات اخیر و همچنین آنکه هم اکنون نیک فیوری کجا اقامت دارد پرسید. بعد از اظهارات مشکوک دیزی، ماریا او را خلع درجه و همچنین از شیلد اخراج کرد. بعد از اخراج آشکار شد که او هنوز هم با فیوری ارتباط دارد و همچنین منتظر ماموریت بعدی‌اش می باشد.

نابودی Decimation

بعد از اتفاقات M-Day، «مگنتو Magneto» توسط «کالکتیو Collective» تسخیر شد. دیزی به تیم «انتقامجویان جدید New Avengers» کمک کرد و همچنین نهایتا خودش بود که او را شکست داد. دیزی ارتعاشی در مغز کالکتیو القا کرد که باعث از دست دادن هوشیاری‌اش شد. در اینجا بود که دیزی یک لقب جدید جهت خودش انتخاب کرد: «ارتعاش Quake»

تهاجم مخفی Secret Invasion

629092 daisy johnson leinil yu06 237x300 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

در جریان تهاجم

بعدها دیزی در خفا به فیوری پیوست. ماموریت جدیدش استخدام قهرمانان و همچنین شروران بسیاری بود تا که به فیوری بعنوان تیم جدید «جنگجویان مخفی Secret Warriors» در برابر تهاجم بعدی «اسکرول Skrull» یاری برسانند. دیزی جداگانه تمام اشخاص را استخدام کرد. یکی از اشخاص، اعجبوبه جوون جهش یافته، «لیلا میلر Layla Miller» بود که آن درخواست را رد و همچنین به دیزی گفت که من جهت کارهای بزرگتر ساخته شده‌ام. با لقب کوئیک، دیزی بعنوان رهبر به همراه تیمش در جریان تهاجم اسکرول در منهتن، به آن هم‌ها حمله کرد. آن تیم پیروز میدان شد و همچنین از کشته شدن تیم «انتفامجویان جوون Young Avengers» و همچنین «ابتکار Initiative» به دست تیم Skrulls جلوگیری کرد.

جنگجویان مخفی Secret Warriors

7f44a5396c5c62a4cc33558375e497e5 281x300 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

کوئیک و همچنین هل‌فایر بروی جلد شماره ۱۵ کمیک «جنگجویان مخفی»

جنگجویان مخفی بعد از تهاجم اسکرول، زیر نظر دیزی به کارشان ادامه دادند. دیزی با تیمش در عملیات‌های بسیاری شرکت کردند؛  شامل ماموریتی علیه «هایدرا Hydra»، تیم «لویاتان Leviathan» و همچنین ماموریت‌های غیره ای در آرک‌های داستانی «حکومت تاریک Dark Reign» و همچنین «محاصره Siege». بعد از مدت‌ها وقت گذراندن، هم تیمی دیزی، «هلفایر Hellfire» به نظر میامد که احساسی نسبت به دیزی دارد. هر از چند گاهی خودشیرینی می‌کرد یا که در مواقع ضروری، فورا جهت دیزی لوازم علم پزشکی جدید را فراهم می‌کرد. اخیرا دیزی با ناگهان بوسیدن او، احساس خودش را به هل فایر نشان داد. بعدها دیزی جهت تیم آشکار کرد که غیر از جوخه سفید خودشان، دو جوخه خاکستری و همچنین مشکی دیگر نیز وجود دارند. دیزی و همچنین هلفایر ارتباط و رابطه‌ای را با یکدیگر شروع کردند و همچنین بعد از مدتی عاشق یکدیگر شدند. ولی باید توجه داشت بعد از ماموریت نابودی هایدرا، فیوری فهمید که آن هلفایر بود که به تیم خیانت می‌کرد و همچنین با ماموران هایدرا ملاقات می‌کرد. هلفایر توضیح داد که چند ماه پیش هایدرا او را در هنگام دزدی از بانک گیر انداخت. مأموران شیلد هلفایر را را در گوشه‌ای محاصره کردند و همچنین او تمام تلاشش را کرد تا مطمئن می شود که دیزی در امان می باشد و همچنین نجات پیدا می‌کند.نیک فیوری به او گفت که باور دارد که عشق میان او و همچنین دیزی عشق واقعی می باشد، سپس او بازوی هلفایر را رها کرد و همچنین هلفایر سقوط می‌کند. فیوری خود را به جنگجویان مخفی رساند و همچنین گفت تنها و فقط هلفایر بود که نجات نیافت. دیزی از لحاظ عاطفی آسیب خیلی زیاد بدی دید.

محاصره Siege

در جریان محاصره، دیزی به همراه انتقامجویان، انتقامجویان جوون و همچنین «انتقامجویان مخفی Secret Avengers»، به رهبری استیور راجرز در برابر «نورمن آزبورن Norman Osborn» صف آرایی کردند. همچنین دیزی به همراه دیگران – و همچنین به لطف لوکی – با در دست داشتن «سنگ‌های نورن Stones of Norn» به نبرد «سنتری Sentry» رفتند.

ترس به تنهایی Fear Itself

کوئیک به سوئد رفت تا «سین Sin» را پیدا کند و همچنین شکست دهد. او قلعه‌ای را پیدا کرد که می‌بایست مقر سین باشد. دیزی قلعه را نابود کرد ولی نمی‌دانست که استیو راجرز، «ماریا هیل Maria Hill»، «ویکتوریا هند Victoria Hand» و همچنین «شارون کارتر Sharon Carter» در آنجا مشغول نبرد با «مستر من Master Man» و همچنین تیم «اگزایلس Exiles» ودند. آنها به سلامت از قلعه گریز و فرار و همچنین بابت نجات جانشان از دیزی تشکر کردند.

انتقامجویان Avengers

به دلیل گریز و فرار نورمن آزبورن، دیزی بعضی از انتقامجویان را تا زندان Raft همراهی می‌کند. آنها از «جان واکر John Walker»، رییس زندان، باز جویی می‌کنند تا که مطمئن شوند او در آن گریز و فرار نقشی نداشته باشد. از آنجایی که کاپیتان آمریکا به «چشمانی تیزبین» در آن پرونده مستلزم و نیاز داشت، از دیزی خواست که در آن پرونده به او کمک کند. او به کاپیتان به گفته داد که متوجه شده که تعداد خیلی زیاد بسیاری از ماموران باوفای «همر Hammer» در داخل شیلد خواهند بود. درست قبل از آنکه تشکیل تیم انتقامجویان جدید در کنفرانس مطبوعاتی علنی می شود کپ از دیزی خواست که به تیم بپیوندد. او هم قبول کرد. آن کنفرانس با فیلم یا کلیپی از نورمن آزبورن به هم ریخت. در آن ویدیو او از انتقامجویان سوال می‌کند و همچنین در جلوی شهروندان و مردم شهر از شک و همچنین شبهه‌هایش راجع به عملیات‌های آنها می‌گوید. دیزی موظف می‌می شود که عامل آن کار را پیدا کند. رد او را در منزل و خانه‌اش در نیو جرسی پیدا می‌کند. در آنجا دیزی وحشیانه او را شکنجه می‌کند تا محل آزبورن را از زیر زبانش بیرون بکشد.

به همراه سرباز زمستان With the Winter Soldier

بعد از اتفاقات آرک داستانی Original Sin، دیزی باکی را که در نقش «مرد روی دیوار» می باشد، همراهی می‌کند. آنها آنقدر در یک فضای تاریک مانده‌اند که حالا بایستی و حتما یک شاهزاده خانم بیگانه را به کشتن و قتل برسانند که ممکن می باشد باعث بروز یک جنگ داخلی نیز بشوند. گرچه باکی در آن ارتباط و رابطه مقداری دو به شک می باشد.

شیلد .S.H.I.E.L.D

دیزی باری دیگر به خدمت شیلد در آمد و همچنین آن بار به او ماموریت بازگردانی پدرش را از پرتغال دادند. طولی نکشید که بدنش قدرتش را از دست داد که باعث می‌شد استخوان‌هایش متلاشی و همچنین خرد شوند. «کولسون Coulson» تیمی دیگر را فرستاد تا «زابو Zabo» را دستگیر و همچنین و همچنین مجبور کنند تا یک راه درمان جهت دیزی پیدا کند. زابو موفق شد دیزی رو درمان کند، ولی باید توجه داشت سپس سعی کرد که با ادعای «آن دارو ازش محافظت می‌کند» فرمول هاید را هم به او تزریق کند. کولسون آن هم فرمول را به خودش تزریق کرد و همچنین جهت دفاع از دیزی، خودش با آقای هاید جنگید تا دیزی بهبود یابد. بعد از بهبود، دیزی زمین لرزه‌ای را بوجود آورد که آقای هاید را در خود فرو برد.

اطلاعات فردی یا شخصی


 • قد: ۵ فوت و همچنین ۴ اینچ (۱۶۲ سانتی‌متر)
 • وزن: ۱۱۵ پوند (۵۲ کیلو گرم)
 • رنگ چشم: آبی
 • رنگ مو: مشکی

مشخصات

 • تابعیت: آمریکایی
 • محل تولد: نیو اورلینز
 • اوضاع تاهل: مجرد
 • تحصیلات: دبیرستان
 • وابستگی‌ها : جنگجویان مخفی – شیلد
 • اشتغال: مامور نیک فیوری – جنگجوی مخفی
 • بستگان شناخته شده: کالوین زابو Calvin Zabo (آقای هاید، پدر) – جنیفر جانسون (مادر) – گریگوری ساتر (ناپدری) – جنت ساتر (نامادری)

اقتدار و قدرت‌ها و همچنین توانایی‌ها 


بعلت «آسیب ژنتیکی» که پدرش مسبب آن هم بود، ژن ناانسانی دیزی از آن هم اول بدون هیچ مراسمی به دست آمد. او آن قابلیت را دارد که زمین لرزه ساخته یا ایجاد کند. تمریناتی که او زیر نظر نیک فیوری گذراند او را در نشانه‌گیری دقیق قدرتش و همچنین منفجر کردن هدفش از داخل، ماهرتر کرد. او دربرابر تاثیرات و همچنین اثرات مخرب ارتعاش‌ها مصون می باشد.

همچنین او شامل (یا به او داده شد) یک سپر روانی می باشد که به او آن توانایی را می‌دهد که در برابر افرادی که می‌توانند از لحاظ روانی به کسی آسیب برسانند، مصون بماند.

او چنان کنترلی روی اقتدار و قدرت‌هایش دارد که می‌تواند از دور دست قلب یک فرد را از داخل منفجر کند. همچنین او می‌تواند یک ساختمان را در عرض چند ثانیه با خاک یکسان کند. حتی می‌تواند با اقتدار و قدرت‌هایش ارتعاشی در مغز فردی القا کند که موجب بیهوشی او می شود.

گذراندن تمرین‌های بیشتری زیر نظر فیوری او را به یک مبارز تن به تن قهار، ورزشکاری خیلی زیاد ماهر و همچنین یک مامور مخفی شایسته تغییر پیدا کردن کرده می باشد. همچنین او رهبر ماموران مخفی در عملیات‌های مخفی می‌باشد.

همچنین او دسترسی امنیتی شیلد در سطح ۱۰ را به دست آورده. تنها و فقط نیک فیوری، بیوه سیاه و همچنین او خواهند بود که تا آن حد دسترسی دارند.

در جهان‌های موازی


زمین Earth-1610

در جریان جنگ داخلی که ایالات متحده را به تیم‌های مختلفی تقسیم کرد دیزی بعنوان مامور شیلد و همچنین یکی از افراد «انتقامجویان ساحل اروپایی West Coast Avengers» ظاهر شد.

در دیگر رسانه‌ها


تلویزیون

انتقام‌جویان : نیرومندترین قهرمانان زمین  The Avengers : Earth’s Mightiest Heroes

2345290 emh 1 300x182 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

کوئیک در مجموعه کارتونی

کوئیک در فصل دوم با صدای Lacey Chabert در آن سریال کارتونی حضور یافت. او در قسمت «چرا اعتماد می‌کنی؟» بعنوان مامور نیک فیوری که بعد از باخبر شدن از نفوذ Skrulls در شیلد و همچنین بقیه آژانس‌ها در سرتاسر دنیا خیلی زیاد خشمگین می باشد، ظاهر شد. او «فینیس هورتون Phineas Horton» را تحریک کرد که به انتقام‌جویان حمله کند تا بیوه سیاه، تونی استارک را بدزدد و همچنین نیک فیوری اطلاعاتش را به او منتقل کند. همچنین او در قسمت «نفوذ» بعنوان یکی از افراد تیم نیک فیوری ظاهر شد ولی سریعا توسط «کویین ورانکا Queen Veranke» که در ظاهر ماکینگ‌برد اسیر ظاهر شده بود، بیهوش شد. او در آخرین قسمت به نام «انتقامجویان گرد هم می‌آیند Avengers Assemble» به آن سریال بازگشت. او هم مثل بقیه قهرمانان که توسط کاپیتان آمریکا کنار یکدیگر جمع شده بودند، ایستاد تا «گالاکتوس Galactus» را متوقف کند. او نقش کلیدی در شکست «ترکس Terrax» یکی از مباشران گالاکتوس داشت.

مامورین شیلد .Agents of S.H.I.E.L.D

4801610 quake 264x300 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

کلوئی بنت در نقش کوئیک

دیزی جانسون بعنوان یکی از کارکترهای اصلی آن سریال حضور یافت که در ابتدا با عنوان «اسکای Skye» یا به روش دقیق «مری سو پوتس Mary Sue Poots»، یک هکر نابغه و همچنین عامل ماموریت‌های سطح ۱ شیلد ظاهر شد. قبل از استخدامش در آن آژانس، او یک هکتویست بود، بنابراین او می‌توانسته بود واقعیت و حقیقت وجود بیگانه‌ها، ابرقهرمان‌ها و همچنین نیمه خدایان را در جهان آشکار کند. مامور فیل کولسون او را در تیمش استخدام کرد.

در آن سریال دائما هاله‌ای ابهام دور میراث و همچنین قبل اسکای وجود داشته، بعنوان مثال او نمی‌داند که خانواده واقعی‌اش چه افرادی‌اند. بعدها آشکار شد که اسکای در نوزادی در استان هونان چین پیدا شده و همچنین آنکه کل شهروندان و مردم شهر روستایش تنها و فقط به خاطر آنکه افرادی به دنبال او بودند، کشته شدند. بعدها با صحبت‌های زنی مرموز با نام رینا مبنی بر آنکه او شامل میراث ژنتیکی ویژه ای می‌باشد و همچنین بدون آنکه به او آسیب برسد (زیرا و به درستی که آن آزمایش‌ها تاثیرات و همچنین اثرات جانبی مخربی دارند)، سرمی از خون نژاد «کری Kree» به او همچنین تزریق می‌می شود، شک و همچنین شبهه‌هایی راجع به انسان بودن یا نبودن او بوجود میاید.

در فصل دوم او تحت تعقیب پدرش قرار می‌گیرد. او آشکار می‌کند که نام واقعی او دیزی می باشد و همچنین آنکه درست مثل خودش، او هم یک ناانسان Inhuman می باشد. بعد از در معرض مه تریجن قرار گرفتن، دیزی متوجه شد که شامل قابلیت‌های ساخته یا ایجاد ارتعاش می باشد. در آخر آن فصل او شروع به استخدام تیمی جدید از ابر انسان‌ها کرد.

4681771 sin título معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

متحدان انتقامجویان

در آن سریال، دیزی/اسکای توسط «کلوئی بنت Chloe Bennet» به تصویر کشیده شده می باشد. خاستگاه او مقداری مورد تغییر قرار گرفته به طوری که او همچنین و علاوه بر ناانسان بودن، رگه آسیایی هم دارد.

بازی‌ها

مارول: متحدان انتقامجویان Marvell : Avengers Alliance

کوئیک بعنوان یک کارکتر قابل انتخاب در آن بازی حضور دارد. در ازای امتیاز، او قابل خریداری می باشد.

در بیوگرافی‌ او در آن بازی نوشته شده: دیزی جانسون معروف به کوئیک، او شخصا توسط نیک فیوری استخدام شده.

4592546 level10quake5 معرفی کاراکتر | کوئیک Quake

مارول: جنگ قهرمانان

او یکی از ماموران ویژه شیلد می‌باشد که اعتماد کامل رییسش را جلب کرده می باشد.

دیزی یتیم، اخیرا متوجه اصل نسب واقعی خود شده. مادرش اقتدار و قدرت‌ای نا انسانی پنهان داشت و همچنین پدرش، آقای هاید، یک شرور به تمام معنا می باشد. کوئیک قابلیت‌هایش را در ساخته یا ایجاد ارتعاش‌هایی که می‌توانستند کوچک‌ترین عضو بدن را هدف بگیرند یا که زمین لرزه ساخته یا ایجاد کنند، بهبود بخشید. او به طرز شگفت‌انگیزی زیرک و همچنین کاردان می باشد و همچنین آن موارد دلیلی خواهند بود که او به عنوان مامور شیلد در انتقام‌جویان حضور دارد.

مارول: جنگ قهرمانان Marvel : War of Heroes

کوئیک در چندین کارت در بازی موبایلی مارول: جنگ قهرمانان ظاهر شده می باشد. کارت‌های او از آن قرارند:

 • (مرحله ۱۰) کوئیک
 • (مامور مورد اعتماد) کوئیک


پایان

کپی‌رایت © ۲۰۱۵ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد

جهت آشنایی با دیگر کاراکترها به آن قسمت و بخش رفت و آمد و مراجعه کنید.


معرفی کاراکتر | کوئیک Quake در تاریخ ۲ October 2015 | 8:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک