معرفی کاراکتر | والی وست Wally West

معرفی کاراکتر | والی وست Wally West

معرفی کاراکتر | والی وست Wally West

بروزرسانی: تایتان‌های نوجوان جدید اضافه شد.

تندپای کوچک.

خاستگاه


kid flash 300x250 معرفی کاراکتر | والی وست Wally Westوالی وست، بردار زاده آیریس وست نامزد بری اَلن بود. او در شهرستان کوچکی به نام بلو ولی Blue Valley پهناور و بزرگ شد و همچنین به دلیل بی محبتی پدر و همچنین مادرش، رویای زندگی در سنترال سیتی و همچنین شاید روزی دیدار با قهرمانش، فلش را در سر می‌پروراند. والی تنها و فقط با یکی از فامیل‌هایش نزدیک بود: خواهرِ پدرش، آیریس.

تابستانی، آیریس به والی پیشنهاد داد که با هم در سنترال سیتی زندگی کنند. والی که در هیجان دیدن یک شهرستان پهناور و بزرگ و همچنین زندگی در آن هم بود، آن هم پیشنهاد را پذیرفت. آیریس والی را به بری معرفی کرد. والی گمان می‌کرد او آدم کسل کننده‌ای می باشد تا آنکه بری پبشنهاد داد که والی را با فلش آشنا کند.

بری از یک سری حقه‌های سرعتی بهره بری و استفاده کرد تا با دو هوتیش جلوی چشمان والی ظاهر می شود و همچنین او را شگفت‌زده کند. در آزمایشگاه بری، فلش به والی توضیح داد که چگونه و چطوری اقتدار و قدرت‌هایش را به دست آورده که رعد و همچنین برق به قفسه مواد شیمیایی برخورد کرد و همچنین مواد با او ترکیب شد.

درست مثل بری، والی هم آن هم اقتدار و قدرت‌ها را به دست آورد. او در آزمایشگاه بری بود که رعد و همچنین برق به مواد شیمیایی برخورد کرد و همچنین مواد شیمیایی روی والی ریخت! والی بعدها متوجه می‌می شود که قوه سرعت Speed Force از آن اتفاق‌ها بعنوان یک پوشش بهره بری و استفاده کرد تا هم به بری و همچنین هم به والی اقتدار و قدرت‌های مشابه دهد.

بری هویت مخفی‌اش را جهت والی فاش کرد. از آن هم به بعد همکاری آن هم دو شروع شد. والی شاگرد و همچنین همراه بری شد: بچه فلش. در ابتدا والی لباسی مثل لباس بری می‌پوشید. بعنوان یک اراده و تصمیم راسخ استراتژیک در حین نبرد، فلش قسمت اصلی لباس والی را زرد رنگ کرد. بعد از نبرد، والی از لباس خوشش آمد و همچنین در تمام طول حرفه‌اش بعنوان بچه فلش آن هم لباس را می‌پوشید.

آرک های داستانی مهم


 

بچه فلش و همچنین تایتان‌های نوجوان

teen titans 11 198x300 معرفی کاراکتر | والی وست Wally West

تایتان‌های نوجوان در سری New 52

والی از ماجراجویی‌هایش با بری لذت می‌برد و همچنین خیلی زود از خود یک قهرمان محبوب ساخت. چند سال شمسی بعد از آنکه او بچه فلش شد، با رابین Robin (شاگرد بتمن) و همچنین آکوالد Aqualad (شاگرد آکوامن) ملاقات کرد. آنها با هم دیگر جلوی تهدید «آقای تویستر Mr. Twister» را گرفتند. آن اولین بار بود که شاگردها در قالب یک تیم ظاهر می‌شدند. دومین ملاقاتشان، ملاقاتی سخت و همچنین پر حادثه بود: رابین، بچه فلش و همچنین آکوالد توسط واندر گرل Wonder Girl با یکدیگر متحد شدند تا بر علیه مربی‌هایشان که توسط «آنتیهسیس Antihesis» تسخیر شده بودند، بجنگند. در آن ملاقات، آن چهار نوجوان اراده و تصمیم راسخ گرفتند که با هم یک تیم را تشکیل دهند. آن داستان تولد تایتان‌های نوجوان Teen Titans بود. رابین رهبر تیم شد. از آن هم به بعد، آن نوجوان‌ها هم با مربی‌هایشان و همچنین هم با هم تیمی‌هایشان وقت می‌گذراندند.

در آخر بچه فلش آن تیم را ترک کرد تا بر کارهای مدرسه‌اش تمرکز کند، ولی به صورت پاره وقت و همچنین به صورت انفرادی یا همراه فلش، بر روی پرونده‌های انگشت شماری کار می‌کرد. واندر گرل بالاخره او را راضی کرد تا به تیم برگردد. والی دلباخته «دانا Donna» شده بود و همچنین با آنکه می‌دانست دانا دلباخته آکوالد می باشد، تلاشی کرد نا موفق جهت رسیدن به او.

آن علاقه به جایی نرسید. بعد از پرونده‌ای که «تایتان های اروپایی Titans West» درش نقش داشتند، آن ورژن از تیم منحل شد و همچنین والی به بلو ولی بازگشت تا کالجش را ادامه دهد.

 

بروزرسانی 

تایتان‌های نوجوان جدید The New Teen Titans

چند ماه بعد، «ریون (کلاغ سیاه) Raven» یک تیم جدید از تایتان‌های نوجوان تشکیل داد تا جهت نبرد با پدر شرورش، «ترایگان Trigon» به او یاری برسانند. در ابتدا، والی علاقه‌ای به پیوستن به تیم از خود نشان نداد. ریون از اقتدار و قدرت دستکاری احساسات‌اش بهره بری و استفاده کرد تا والی را عاشق خود کند و همچنین آن روش بود که والی به تیم جدید تایتان‌های نوجوان پیوست. والی به شدت روی ریون حساس بود؛ حتی وقتیکه رابین انگیزه واقعی او را فاش کرد، والی با او درگیر شد.

بعد از یک رویارویی با اتحادیه عدالت، « زاتانا Zatanna » موضوع دستکاری احساسات والی توسط ریون را فاش می‌کند. والی عصبانی و همچنین دل شکسته بود. با آن وجود، تایتان‌ها به کمک ریون رفتند و همچنین ترایگان را جهت دائما شکست دادند. والی هم روزهای سختی را بعد از پی بردن به فریبی که از ریون خورده بود می‌گذراند. پیچیدگی موضوع در آن بود که حتی بدون جادوی ریون، والی متوجه شد که واقعا عاشق او می‌باشد.

کمی بعد از آن اتفاقات، معشوقه دبیرستانی والی، « فرانسیس کین Frances Kane »، دوباره وارد زندگی‌اش شد. مادر فرانسیس معتقد بود که دخترش توسط یک شیطان تسخیر شده، ولی واقعیت آن بود که او اقتدار و قدرت‌های مغناطیسی جهش یافته‌ای داشت. تایتان‌ها سعی داشتند مادرش را توجیه کنند، با آنکه او باورش نمی‌شد و همچنین از آن می‌ترسید که دخترش به چه کسی تغییر پیدا کردن شده. فرانسیس موفق شد یاد بگیرد که چگونه و چطوری اقتدار و قدرت‌هایش را کنترل کند. همچنین به والی گفت که می‌دانست که او بچه فلش می باشد.

والی مدت‌ها با تصمیمش مبنی بر ادامه کارش در تیم تایتان‌ها دست و همچنین پنجه نرم می‌کرد. ناخوش و غمگین بودنش با تشویق‌های ریون و همچنین فرنسیس، او را به سوی ترک تیم سوق داد. بعد از ترک کردن تیم، به بلو ولی بازگشت تا مدرسه‌اش را ادامه دهد.

ادامه دارد…

کپی‌رایت © ۲۰۱۴ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد

جهت آشنایی با دیگر کاراکترها به آن قسمت و بخش رفت و آمد و مراجعه کنید.


معرفی کاراکتر | والی وست Wally West در تاریخ ۲۳ September 2015 | 8:54 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک