معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke

معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke

معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke

ماشین کشتار.

خاستگاه


4649678 image 322 257x300 معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke

اسلید ویلسون

در شانزده سالگی، اسلید ویلسون اراده و تصمیم راسخ گرفت تا در ارتش ایالات متحده نام نویسی کند، بنابراین از منزل و خانه گریز و فرار کرد و همچنین در مورد سنش به ارتش دروغ گفت. طولی نکشید که استعداد و همچنین تجربه و مهارت بالا‌های خود در جنگ‌های چریکی را به دیدن کردن و نمایش مافوقانش گذاشت و همچنین به همین دلیل بارها و همچنین بارها توسط مافوقانش ترفیع می‌گرفت.

بعد از مدتی شهرتش او را به زیر پر و همچنین بال «ادلاین کین Adeline Kane» کشاند، معلمی که بعدها مافوق، دوستش، چندی بعد شوهر یا همسر خود و همچنین مادر فرزندش شد. اسلید زیر نظر فرمانده کاپیتان ادلاین کین آموزش دید و همچنین او را شگفت زده کرد و همچنین ثابت کرد که در رزم و همچنین پیکار، خبره می باشد و همچنین استعدادها و همچنین تجربه و مهارت بالا‌های تحسین برانگیزی دارد.

اسلید در بسیاری از سبک های رزمی استاد شد و همچنین به مقام سرهنگ دومی ارتقا یافت. مدتی بعد او یک ارتباط و رابطه رمانتیک و همچنین عاشقانه را با ادلاین شروع کرد که پس نتیجه آن می شود که آن ارتباط و رابطه، یک فرزند پسر بود.

مدتی بعد از تولد اولین پسرش «گرنت ویلسون Grant Wilson» ارتش از او خواست که در یک آزمایش محرمانه علم پزشکی جدید داوطلب می شود. در مورد آن آزمایش به او گفته شد که روشی می باشد جهت دفاع در برابر سرم واقعیت و حقیقت گویی دشمن. (بعدها آشکار شد که آن آزمایش در واقع تلاشی بوده جهت خلق ابر سربازان ابرانسان.) او آن پیشنهاد را قبول کرد.

بدن اسلید به آن آزمایش واکنشی وحشیانه نشان داد؛ آن آزمایش او را پرخاشگر و همچنین خشمگین کرد، بنابراین او می‌بایست در هنگام تولد دومین پسرش، «جوزف ویلسون Joseph Wilson» بستری بماند. کمی بعد، اسلید متوجه می‌می شود که آزمایش درست عمل کرده و همچنین در واقع قدرتش، سرعتش، حس‌هایش، استقامتش، عقلش و همچنین واکنشش را اکثرا و بیشتر از هر انسان معمولی غیره ای افزایش داده می باشد. با وجود وظایفش در ارتش که تنها و فقط به میز کار محدود می‌شد، اسلید خودش را مشغول به شکار حرفه‌ای کرد تا شاید جای خالی یک مبارز را در درونش حس نکند و همچنین با ادلاین کین ازدواج کرد. ولی آن زندگی هم عمر درازی نداشت؛ چرا که «ویلیام رندولف وینترگرین William Randolph Wintergreen»، دوستی که اسلید تمام عمر می‌شناخته، به یک عملیات با احتمال پیروزی صفر فرستاده شد و همچنین دستگیر شد. هنگامیکه مافوقانش اعلام کردند که کاری از دستشان بر نمیاید، اسلید مجبور شد که آن کار غیرممکن را انجام دهد؛ او یک لباس مخصوص سر هم کرد و همچنین بدون اجازه از ارتش و همچنین مافوقانش به یک عملیات انفرادی به نیت و اراده نجات دوستش رفت. در آخر، او موفق به نجات دوستش شد ولی بعلت نافرمانی از دستورات، خلع درجه و همچنین اخراج شد. اسلید آن را به تفعل و فال نیک گرفت. او از ارتش و همچنین قانون فرمانبرداری کورکورانه آن هم، به ستوه آمده بود. بنابراین لباس شخصیت دث‌ستروک نابودگر Deathstroke the Terminator را طراحی کرد؛ پهناور و بزرگ‌ترین مزدوری که دنیا تابحال شناخته. مزدوری که از دانش‌های نظامی که زیر نظر استاد هنرهای رزمی «نیتس Natas» گذرانده، بهره بری و استفاده می‌کند.

آفرینش


اسلید ویلسون توسط مارو ولفمن و همچنین جرج پرز خلق شد. اولین حضورش در شماره دوم کمیک «تایتان های نوجوان» بوده می باشد. دث‌ستروک در ابتدا با نام «نابودگر The Terminator» شناخته شده بود ولی چهار سال شمسی بعد، با معروف شدن سری فیلم دیدنی و جذاب‌های «نابودگر Terminator» با بازی آرنولد شوارتزنگر آن نام بعلت جلوگیری از گیج شدن اذهان عمومی به فراموشی سپرده شد.

سیر تکاملی کارکتر


 

دوران مدرن: زمین جدید 

588181 foe dtst cv1 227x300 معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke

زمین جدید

بسته به نویسنده کمیک‌های آن شخصیت، دث‌ستروک می‌تواند شخصیتی مزدور و همچنین وحشی و همچنین مسلح، قاتلی بی رحم یا یک ضد قهرمان دوست داشتنی یا تنها و فقط مزدوری باشد جهت پر کردن صفحات کمیک. کارکتر او تحت قوانین اخلاقی ویژه ای شکل گرفته که  ممکن می باشد در شرایط متنوع و گوناگون و مختلف زندگیش آن قوانین تغییر کنند. وقتیکه قوانینش سفت و همچنین سخت باشد، او می‌تواند جزو آدم خوب‌ها باشد، ولی در دیگر مواقع، او می‌تواند کاملا شرفش را زیر پا بگذارد و همچنین با خونسردی و همچنین عاری از هرگونه احساس کاری را انجام دهد در حد نابودی کل یک شهرستان (مثل نابودی شهرستان «بلادهون Blüdhaven»  در آرک داستانی «بحران لایتناهی Infinite Crisis»)  یا کشتن و قتل یک تیم نوجوان مزدور.

بعد از فلشپوینت: زمین – ۰

کایل هیگینز نویسنده، دث‌ستروک را به شخصیت خونخوار و همچنین بی باک قبل برگرداند.

2048655 slade vs shade 241x300 معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke

در زمین ۰

بعد از به پایان رساندن یک کشتن و قتل خون آلود در موسکو که شامل گردن زدن یک هدف هم می‌شد اسلید توجه یک مشتری جدید را به خود جلب کرد: «کریستوفChristoph» یک قرارداد جدید را به اسلید پیشنهاد می‌دهد. قراردادی که اسلید را مجبور می‌کند تا با یک تیم پشتیبانی جوون و همچنین نفرت انگیز که خودشان را رفقای آلفاThe  Alpha Dawgs می‌نامیدند همکاری کند. دث‌ستروک به قرارداد عمل کرد و همچنین کارش را انجام داد ولی در آن هم حین یک کیف و همچنین یک راز را کشف کرد. کیف را به کریستوف برمی‌گرداند و همچنین قبل از ترک آنجا، از آن جهت که رفقای آلفا را به چشم یک رقیب می‌دید، آن هم ها را می‌کشد سپس آنجا را ترک می‌کند. آن ورژن و نسخه از دث‌ستروک، یکی از افراد سابق تیم برتر «تیم Team 7»  نیز بوده می باشد.

ادامه دارد…

کپی‌رایت © ۲۰۱۵ فانتزیِ کمیک
هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی‌باشد

جهت آشنایی با دیگر کاراکترها به آن قسمت و بخش رفت و آمد و مراجعه کنید.


معرفی کاراکتر | دث‌ستروک Deathstroke در تاریخ ۷ October 2015 | 9:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک