تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت

چگونه رتبه سایت خود را با گوگــل پلاس اصلاح ببخشید؟

تمام تلاش ما این است که رتبه وب سایت را در موتورهای جستجو اصلاح ببخشیم. بیشتر مردم از فیسبوک مصرف می کنند و تعدادی از سئوکاران به دیگر شبکه های اجتماعی کاری ندارند و فقط از فیسبوک مصرف می کنند. دلیل این کار این است که فیسبوک از گوگل پلاس محبوبیت دارد. ما در این مقاله تلاش می کنیم که تاثیرات مثبت گوگل پلاس را بر seo سایت معین کنیم.

google plus seo1 تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت
سئو

چرا گوگل پلاس برای موتورهای جستجو با اهمیت می باشند ؟
درحالی که گـوگل ، هر رابطه مستقیم بین محتوای گوگــل پلاس و کار در آن را با سئو سایت و رتبه بندی وب وبسایت در گوگــل را رد می نماید ، مشاهده می بکنید وب سایت هایی که رتبه بهتر ی در گـوگل دارند در گوگــل پلاس کار می کنند.
در این جا به گاهي از دلایلی که چرا گـوگل پلاس برای موتورهای جستجو با اهمیت هستند را ذکر می کنم:

• محبوبیت در گوگل پلاس علت بزرگ برای رتبه بندی خوب وب وب سایت ها است .
• قرار دادن مطالب به همراه لینک آن مطلب در گوگل پلاس باعث می شود که مطلب سريع تر در گوگــل ایندکس بشود.

امروزه استفاده از گوگل پلاس بیش از توییتر فیس بوک برای موتورهای جستجو سئو سایت تاثیر گذار خواهد بود.

نحوه مصرف از گوگل پلاس برای رتبه بندی خوبتر وب سایت:
گـوگل پلاس از هر شبکه اجتماعی دیگر چندان مفرق نیست. در این جا به گاهي از نکات مهم که چگونگی استفاده از گوگــل پلاس را کمال می بخشد را ذکر می کنیم:

۱. ثبت نام در گوگل پلاس / کار کردن داخل گوگل پلاس
اولین کار برای شروع کار داخل گوگــل پلاس ساخت یک اکانت داخل گـوگل است .( روش تهیه اکانت در گوگل را می توانید در اینجا مشاهده نمایید). بعد از پیوندن به گوگــل وارد شدن به محیط گوگل پلاس پیدا کردن دوست و آشنایان شما است . در انجمن های مختلف عضو شوید برای مطالب نظر بدهید.

۲. شروع به نویسندگی در گوگل
نوشتن یکی از خدمات گـوگل است که به شما این امکان را در گوگل پلاس می دهد. شما می توانید مقالات را در گوگل پلاس بنویسید و مطالب و مقالات شما در گوگــل حفظ می شود. وقتی شما مقالات خود را در گوگل می نویسید، نام شما در نتایج جستجو ارتباط با آن مقاله نمایش داده خواهد شد. با این کار محبوبیت شما بیشتر می شود و ترافیک وب وبسایت تان افزایش خواهد یافت که بر روی سئو تاثیر خواهد گذاشت.

۳. ارسال مطالب با کیفیت
شما برای محبوب شدن باید مطالب با کیفیت و بهتر ارسال نمایید. ارسال مطالب با کیفیت پایین باعث آسیب رسیدن به شهرت شما می شود اما ممکن مورد توجه تمام قرار نگیرد.

۴. صفحه بسازید و در مورد خود مقالات را داخل آن بنویسید
در مورد صفحات ممکن است خسته کننده باشد و شما بخواهید به جستجو در انجمن های مختلف بپردازید. ولی این غلط است. در گوگل پلاس در مورد صفحات بسیار مفید است و شما می توانید به وب سایت های لینک بدهید. این تمام تلاش بیهوده نیست. پس آن را انجام دهید.

۵. ارزش دادن به معین ات در پروفایل
پر کردن همه اطلاعات در پروفایل برای موفق یت شما ضروری و حیاتی است.

۶. پروفایل و صفحه گوگل پلاس خود را در دسترس عموم قرا ردهید
شبکه های اجتماعی برای برقراری رابطه است . چنانچه شما دسترسی شبکه اجتماعی را محدود به دوست ها و آشنایان بکنید ، با این کار موفق یت شما نمی توان در شبکه اجتماعی تضمین کرد. اما زمانی که در دسترس عموم باشید، شانس خود را برای مورد توجه قرار گرفتن عموم افزایش داده اید.

گوگل پلاس جواهر واقعی برای سئو است. گوگل پلاس به بسياري از وب وبسایت ها برای رسیدن به رتبه های بهتر گوگل کمک کرده است. این تضمین هم برای کار شما وجود دارد.

امیدوارم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.
همچنین می توانید پازن را در گـوگل پلاس دنبال نمایید.

No votes yet.
Please wait...دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک